Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Deel blauw .Chinees pors.
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startpreis 40 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.

Rood Chinees trekpotje
Ergebnis: 230 EUR

Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.

Monogram N.G., Klaprozen
Startpreis 100 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.

Fred v.d. Wal
Startpreis 100 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Sluitkamp, zeegezicht
Ergebnis: 40 EUR

Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Hutschenreuther serviesdelen
Ergebnis: 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

Antieke Chinese dekselpot
Startpreis 40 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.

Chinese vaas 19e eeuw
Startpreis 120 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.

8 Kop & schotels P. Regout
Startpreis 40 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.

Renard
Startpreis 400 EUR

Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 100 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startpreis 100 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.

Schilderij op koper
Startpreis 150 EUR

Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G

Chinese dekselpot
Startpreis 70 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.

5-Delig kaststel
Ergebnis: 110 EUR

Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.

3 18e eeuwse werken
Startpreis 80 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

J.W. Rosier, portret heer.
Ergebnis: 110 EUR

J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Werner Laves
Startpreis 120 EUR

Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.

2 Werken 18e/19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.

Zilveren manchetknopen en broche
Startpreis 100 EUR

Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.

Zilveren chatelaine
Startpreis 220 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm

Ongesigneerd, modern
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.

Umbert Faini
Ergebnis: 285 EUR

Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

2 Celadon vazen, blauwe bloemen op wit fond
Startpreis 90 EUR

Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.

Witgouden choker briljant
Ergebnis: 320 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...

H. Martinson
Startpreis 60 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.

B. Buffet
Startpreis 160 EUR

Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.

Duits kerkboekje met zilver, Anno 1883
Startpreis 100 EUR

Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren voorzien van 2 zilveren sluiting, één afgebroken, los bijgevoegd. 18x12x3cm.

Parelmoer dekseldoos
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

Imari vazen (6x)
Startpreis 80 EUR

Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.

Imari pot met zilv. deksel
Ergebnis: 70 EUR

Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

Schommelstoel
Startpreis 60 EUR

Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.

Zilveren theebus
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...

Marmeladepot met zilveren knop.
Startpreis 100 EUR

Kristallen marmeladepot met zilveren knop, 835/000. Marmeladepot voorzien van onderschotel, met waaierslijpsel, versierd met een zilveren knop in de vorm van een gefacetteerde bol. ø13x18 cm. In goede...

4x Issy Miyake
Ergebnis: 90 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.

4x Guerlain
Startpreis 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.

Groot kleed
Ergebnis: 85 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Perzisch tapijt
Startpreis 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afm. 110x166 cm. In goede staat.

Visconti
Ergebnis: 40 EUR

Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.

Passig 1887, portret
Startpreis 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.

P.H. May, Pink Floyd
Startpreis 50 EUR

P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.

J. Benoit-Levy, Volendam's int.
Startpreis 50 EUR

Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.

Porseleinen flessen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.

4 Porseleinen Kaiser borden
Startpreis 50 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Beeld als tafelstuk
Ergebnis: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Pronkbeker
Startpreis 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Vroege haardplaat
Ergebnis: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Gouden ring met safiier en smaragd
Startpreis 1.450 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...

Perzisch kleed
Ergebnis: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, veel kleurig. Afm. 135x182 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startpreis 35 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.

Bonbonschaaltje, zilver
Startpreis 75 EUR

Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...

Zilveren kaviaarschaal
Ergebnis: 350 EUR

Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...

H. Zille
Ergebnis: 50 EUR

H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 54 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startpreis 60 EUR

Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Ergebnis: 60 EUR

Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G

10 Zilveren munten, België.
Startpreis 100 EUR

Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R

Postzegelverzameling Ned. IV
Startpreis 60 EUR

Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.

Zilveren armband met div. kleurstenen
Startpreis 75 EUR

Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...

6 Zilveren munten
Startpreis 60 EUR

Zes zilveren munten, waarschijnlijk Israël, diverse condities.

Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startpreis 250 EUR

Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.

Marmeren buste
Ergebnis: 600 EUR

Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.

Bloempot op zuil
Startpreis 250 EUR

Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G

Grote terracotta vaas
Ergebnis: 125 EUR

Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.

Bloedkoralen collier met gouden slot (Volendam)
Startpreis 1.300 EUR

Collier van grote bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Geknoopt collier van grote kaasvormige bloedkoralen, 10x7,5mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde bolsluiting met veiligheid. Lengte 53...

6 V&B borden, Heinrich Unicef
Startpreis 50 EUR

Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G

Bronzen beeeldengroep
Startpreis 200 EUR

Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.

Hera '68
Ergebnis: 40 EUR

Hera '68 stadshaven, olieverf op paneel, 100x32cm. Cond;G

5 antieke gravures Naumann
Ergebnis: 40 EUR

Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G

Zilveren ring met blauwe zirconia
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw

Zaanse wandklok
Ergebnis: 2.100 EUR

Uiterst zeldzame 17e - 18e eeuw Zaanse notenhouten gestoken wandklok met wekker functie. Prachtig snijwerk met Bacchus, putti, wapen en ranken (fruit). (Vier originele bronzen gewichten). Afm. 79 cm. ...

Zilveren messen
Ergebnis: 425 EUR

Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.

Zilveren bestekdelen, Prinses
Ergebnis: 85 EUR

Zilveren bestekdelen, 833/000 model met dubbele filetrand, bestaande uit 2 vleesvorkjes, een zuurcouvert met zilveren heften, beiden MT.: Koninklijke Begeer, een sauslepel, MT.: Van Kempen en Zonen, ...

5-delig zilveren kapset
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...

Gustav-Weiss Loreth
Ergebnis: 30 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Engelse klok
Ergebnis: 1.050 EUR

Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...

Friese staartklok met scheepjes mechaniek
Startpreis 900 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met diamanten
Startpreis 950 EUR

Roodgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Oorstekers met een dubbele peervorm bezet met baguette geslepen diamanten, totaal 0,83 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 crt W/VSI-SI. Bree...

Cornelis Le Mair
Startpreis 1.000 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...

Schildersezel
Ergebnis: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Antieke boekensteun
Ergebnis: 40 EUR

Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.

Twee bronzen katten
Startpreis 40 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Zakhorloge
Startpreis 150 EUR

Zakhorloge, met een witmetalen bewerkte kast met aan de achterzijde een afbeelding van patria. ø 53 mm. Mechanisch. Voorzien van horlogeketting. lengte 35 cm.

W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startpreis 200 EUR

W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Startpreis 200 EUR

Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G

Corneille Sculpture
Ergebnis: 350 EUR

Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.

5 Zilveren lepels
Ergebnis: 105 EUR

Vijf zilveren dessertlepels. Twee lepels versierd met parelrand, MT.: onleesbaar, jl:K 1920 en twee lepels met iets puntige steel, MT.: J.J.Wijnands, 's Gravenhage jl.:T: 1878, 833/000 en een lepel mo...

Zilveren sigarenkoker
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren sigarenkoker, 833/000, Hollands. Langwerpige ovale koker met scharnier, versierd met een getrembleerde rand en voorzien van krulgravures met cartouche. MT. J.van der Dussen, Schoonhoven, 19...

Gouden ring met briljant
Startpreis 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...

Witgouden ring met diamant
Startpreis 880 EUR

Elegante witgouden ring,750/000, met briljant en baquette geslepen diamanten. Ring met golvende bewerking bezet met een rij met 21 briljanten, totaal 0,28 crt, en 4 vlakken bezet met 40 baquette gesle...

Friese staartklok
Ergebnis: 160 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en mooie beschilderde wekker wijzerplaat. 19e eeuw. Afm. 138 cm. In goede staat.

Pendule, brons
Ergebnis: 125 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.

Pendule strijdwagen
Ergebnis: 1.350 EUR

Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G

Loopgraven kijker
Ergebnis: 240 EUR

Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65