Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...
Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 1) Landarbeiders. 2) Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 81x97 cm. Cond.: G.
Zilveren tasbeugel, 800/000, met gecontourneerde rand versierd met dansende en muziekmakende putti's omlijst met een rand met c-voluten. 14x20 cm. In goede staat.
Collier en armband met barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
835/000 Zilveren tafelborstel met Biedermeier graveringen. Mr. J.H. Schouten-Amsterdam jl: U 1854 en een 925/000 zilveren tafelschuier fraai gestileerd met florale handgreep, Mr. J.D. Arnoldi en J.W. ...
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
Zilveren hanger, 925/000, met wit topazen, ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. En het hangeroog bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw
Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.
Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant geslepen diamant, 0,42 crt. S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte: 50 cm. Totaal ca 3,1 gram. In g...
Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...
Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.