Zilveren kandelaar, 835/000 Duits, 4- armig op gecontouneerde ronde voet versierd met 4 palmetten. De armen zijn gemaakt uit 2 C-voluten, met gecontourneerde lichthouders met lijnbewerking. MT.: Jakob...
Gouden hanger, 585/000, met gele steen. Hanger uit cirkels met in het midden een navette vormige gele steen. Grootte hanger 20x35 mm. ca 1,9 gram.
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje,suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst o...
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rand met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afm. 54x100 cm. Cond.: G.
Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerschaal op voet, Engels 925/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van een opengewerkt decor, geplaatst op een ronde gladde voet. MT.: Edward Viner, Sheffield, jl.: S: 1960. ...
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).