Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Luigi Fagioli
Startpreis 100 EUR

Buste vrouw
Startpreis 80 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.

2 bronzen boekensteunen
Startpreis 460 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G

Monogram H.T.K.
Startpreis 80 EUR

Francine, strandgezicht
Startpreis 100 EUR

Bronzen figuur, Capellini.
Ergebnis: 180 EUR

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Ergebnis: 80 EUR

Man met baard
Ergebnis: 60 EUR