Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur. Linnenpers met bewegende persplaat. Mr. J. Zwanenburg en Zn. - Sneek. Ca. 1920. Afm. 3x3x8 cm. Gewicht: 31 gram.
Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw
Zilveren oorhangers, 925/000, met witte en blauwe saffieren. Scharnierende clips met daaronder een peervormige hanger met een rand van witte saffieren en diverse blauwe saffieren. Grootte 50x21 mm. ca...
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.
Vijf delig Petrus Ragout Maastricht kaststel met florale decors, ca. 1900. Afm. 33-39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Achterover leunende naakte dame. Afm. 18x25x14 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afm. 23 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.
Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat
Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.
Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.
Zilveren brandewijnkom, ovaal model, met versierd drijfwerk met acanthusbladeren, krullen en cartouchen. De grepen zijn versierd met putti's. plm 1850. 24x11x7cm. ca 194 gram. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Oude Chinese celadon aardewerken leeuwin. 20e eeuw. Afm. 15x23x8 cm. In goede staat.
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Gouden ring, 585/000, met rookkwarts en diamant. Sierlijke ring met kussen gefacetteerde rookkwarts, 10x12mm, in een 4-poot chaton met hartbewerking aan de zijkant. Voorzien van een witgouden bewerkin...
Antieke compositie metalen beeld met zwart marmeren basement. Ca. 1900. Vissersvrouw met kind, zwart en wit. Afm. 68 cm. In goede staat.
Grote 18e-19e eeuwse notenhouten kruisbeeld, Corpus Cristi. (vingers beschadigd) Afm. 68 cm. Cond.: R/G.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afm. 24 cm. In goede staat.
Gouden dameshorloge, 585/000, met double band. Horloge met gecontourneerde kast, met krullen als bevestiging voor de onedele band. Merk Stipto. Lengte 16 cm. ca 16,8 gr.
Zakhorloge, met een witmetalen bewerkte kast met aan de achterzijde een afbeelding van patria. ø 53 mm. Mechanisch. Voorzien van horlogeketting. lengte 35 cm.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Rochemont, met ronde kast met opliggende rand, ø22 mm, goudkleurige wijzerplaat met Romeinse cijfers, voorzien van een schakelband met klapsluiting, breedte 12 m...
Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Lot zilver, 835/000, bestaande uit een suikerschep met driehoekige bak en een steel met bloemdecor, en een couvert, lepel en vork met getorste en gecontourneerde steel en gegraveerde biedermeier bloem...
Twee zilveren trompetvaasjes met parelrand, 833/000, met ronde nobus op gladde ronde voet. ø5,5x13 cm. Met gevulde voet. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: H:1917. Voorzien van exportteken. In goede st...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.
Zilveren lepel, 833/000, Hollands, voorzien van puntvormige bak voorzien van lijngravures langs de opstaande randen, bevestigd aan een steel welke versierd is met een getrembleerde biedermeier bewerki...
Porseleinen odeurflacon. Gemerkt: Meissen. Voorzien van 585/000 gouden montuur met dop. Voorzien van meander gravering. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. ø 3x8 cm.
Grote gouden ring, 585/000, met turkoois. Een ring met brede opengewerkte ovale rand met krullen. In het midden van de ring zit een grote ovaal cabouchon geslepen turkoois, 17,5x12mm. ø 58 ca 9,1 gram...
Lot met bloedkoralen, bestaande uit een 2 rijig collier met verlopende kralen, ø 3,5-5 mm, lengte 42 cm. oorhanger met peervormige bloedkoraal en 2 buttonkoralen en een broche met een rozet gemaakt ui...
835/000 Zilveren tafelset op ronde voet. Met gevlochten handgreep en twee geslepen kristallen deksel coupes met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Afm. 11.5x25 cm. Cond.: G.
Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde geschulpte rand. het geheel is ge...
Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...
Witgouden hanger, 750/000, met een grote grijze Zuidzee parel. Hanger in de vorm van een soort driehoek uit draad met in het midden een grote grijze Zuidzee parel ø 13/14 mm. De rand onder de parel is...
Groot Perzisch kleed, rood etc. Met florale decors. Lichte slijtplekken. Afm. 320x230 cm. Cond.: R/G.
Twee kleine oude Perzische kleden. Afm. 101x62 cm. en 105x64 cm. In goede staat.
Groot oud Kelim kleed. Blauw/rood/zwart etc. Beschadiging. Afm. 232x152 cm. Cond.: R.
Collier van engelenhuidkoraal bevestigd aan een zilveren tonvormige sluiting. 2 Rijen, licht verlopend, met koraal, ø 5-6,5 mm, Lengte 42 cm. ca 42 gram. In zeer goede staat
Lot bloedkoraal bestaande uit een gouden ring, 585/000, met ovale bloedkoraal, 18x7mm, breuk bij de kop, collier met bloedkoralen, ø 4 mm, 80 cm. met gouden sluiting, 585/000, zeskantig met emaille en...
Blauw Perzisch kleed met florale decors. Afm. 150x74 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....
Fraai collier van bloedkoralen met gouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, ø 8 mm, tonvormig, bevestigd aan een ronde grote gouden streeksluiting, ø 37,5 mm, met filigrain en...
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten. Afm. 115x75 cm. In goede staat.
Naaischaartje met fraaie rijk bewerkte florale zilveren armen in originele bijbehorende schede met ketting, MT.: Adie & Lovekin Ltd, Birmingham jl.:f: 1905 ca 21gr. 11cm.
Zilveren miniatuur met een putti op wagen met paarden. Een twee span paarden die een ovale gecontourneerde wagen voorttrekken met een putti, blazend op een hoorn, als koetsier. 14x4,5cm. ca 123 gram. ...
Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G
Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, In goede staat 95x46x50cm.
Gouden muntrand met gouden tientje, 1932. In gouden rand, 585/000, met opengewerkt driehoekig decor voorzien van getorste rand. ø 33 mm. Totaal ca. 10,6 gram. In goede staat.
Gouden horloge, 585/000, klein rond model, ø 18 mm, met gefacetteerde lunette en voorzien van gouden bewerkte band. Lengte 15,5 cm. Totaal gewicht 17,1 gram. Mechanisch. In goede staat.
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Collier van diskvormig gefacetteerde citrienkralen, 4x8 mm., versierd met 24 gefacetteerde gouden bolletjes. Voorzien van ovale gouden sluiting, opengewerkt met witte steentjes. Lengte 42 cm.
Kristallen schotel met geschulpte rand en bewerkt met diverse soorten slijpsel, ø 26 cm, voorzien van een zilveren beugel, 835/000, versierd met parelrand, MT.: J.H.Rennefeld. Amsterdam, jl.;D:1913. E...
Zilveren opengewerkte schaal, Hollands, 835/000. Ovale schaal met een rand uit C-voluten en bloemen, geheel openwerkt met bloemen en krullen. MT.: B.W. Eldik, Zutphen, jl.: I: 1943. 35x25x6 cm. Ca. 57...
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Zilveren (835/000), loddereindoosje met dubbel opgehoogd deksel. Bandendecor, graveerwerk en een wapenschildje. Mr. Jacobus van Dam - Schoonhoven anno 1875
Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...
Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.
Gouden hanger, 585/000, met camee. Een ovale hanger met geschulpte gouden rand versierd met stippel- en lijngravures. De camee is uitgesneden met een voorstelling van 2 figuren bij een boom. Aan de on...
Set met zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, een broche met bloedkoraal gemaakt van een sluiting, een grote...
Elegante veerbroche uit zilver, volledig bezet met diamanten met een roosslijpsel. Broche in de vorm van een veer bezet met 56 roosdiamanten in verschillende groottes, 1,6-4 mm. De broche is voorzien ...
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Gouden armband, 585/000, bestaand uit gouden plaatjes met S- en bloembewerking. Aan de zijkanten van de plaatjes zijn 2 banden met een baksteenschakel gevestigd. Voorzien van bakslot en veiligheid. Br...
Geelgouden collier, 585/000, met een Biesmarkschakel versierd met bollen. Breedte 5 mm. Lengte 44 cm. Ca 11 gram. In goede staat.
Twee bruin lederen etuis met gouden sluiting. Portefeuille met gouden aplique, ovaal met geschulpte rand met medaillon, 11x15x1,5cm. en een etui met gouden sluiting met bloemgravures. 9x13x0,5cm.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met aan de bovenzijde een brede slag bezet met 158 diamanten, briljant en baguette geslepen,. Toaal ca.1,84 crt. S-SI/H. Afm. Ca. 2,2 gram. Nieuw.
Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.
Gouden staafbroche, 585/000, met granaat. Een staafbroche met in het midden een rozet met 9 granaten. Breedte 11 mm. Lengte 55 mm. ca 3,3 gram.
Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 brei doppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G
Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.
E.C. Arntzenius '45. 1902-1982. Voorstelling: Bloemen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 36x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.
Witgouden oorhangers, 750/000, met briljanten. Oorhangers met vierkante knop, 5x5 mm., bezet met kleine briljant geslepen diamanten, met staafje en daaronder een cirkel bezet met kleine briljant gesle...
Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw
Twee zilveren miniatuur fazanten, 835/000. Eén fazant met gespreide vleugels (vrouwtje), importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, 13x8x10cm en een lopende fazant (mannetje), Italiaans MT.: Menegatti, V...
Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...
Collier van barnsteen met verschillende soorten barnsteenkralen in diverse vormen. Lengte 52 cm, ca 37 gram. In goede staat.
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...
Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...