Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, één maal vaas, één maal bonboniére en één maal klein parfumflesje. Afm. 7-24 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.
Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afm. 15x23x23 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas in lood venster met religieuse voorstelling en tekst avondlied. Afm. 28.5x16.5 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. Afm.ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afm. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
Drie oude/antieke kristallen karaffen. Eén maal strak, twee maal geslepen. Afm. 33-35 cm. In goede staat.
Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afm. 21-28 cm. Cond.: R/G.
Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G
Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).
Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.
Lot geslepen glas, 20e eeuw. O.a.: één keer uil, één mondgeblazen glazen varken (24 cm.), drie pyramide vormen, één maal facet geslepen. Afm. 4-6 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen, zwart met wit en rood (fusing). Ongemerkt, mogelijk 'Murano'. Afm. 65 cm. In goede staat.
Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse muizenfles met fraaie graveringen o.a.: Vliegende vogel boven brandend hart.(brandende liefde huwelijkscadeau) en voorzien van tinnen montuur met dop. Afm. 5x8x19 cm.
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.
Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.
Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.