Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 antieke gravures
Startpreis 20 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

Henry Cassiers (prent)
Ergebnis: 60 EUR

Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.

M. van Tyghem (2x)
Ergebnis: 70 EUR

M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.

Portret
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Paul Bodifee+A.C Koster
Ergebnis: 45 EUR

A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G

A.H. Cernjaev
Startpreis 100 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afm. 54x100 cm. Cond.: G.

A. Walter Kampf
Ergebnis: 100 EUR

Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.

Van Haanen dame bij vaas
Ergebnis: 35 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

Gautier, Napoleon op paard
Ergebnis: 75 EUR

Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.

B.S. Petit
Startpreis 60 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. Landhuis. Olieverf op linnen. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

2 Antieke Engelse gravures
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Wolfgang Ziezold
Startpreis 60 EUR

Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.

A. Berker
Ergebnis: 80 EUR

A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.

H. v.d. Vet, Tennisspeelster
Startpreis 60 EUR

Henk van der Vet, 1994. 1939-2016. Voorstelling: Tennisspeelster, Nr. 1/40. Lithografie op papier. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.

3 werken C.M de Woerd
Startpreis 40 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

Van de Heide
Ergebnis: 80 EUR

W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

H. Bos, 'koeien'
Ergebnis: 100 EUR

Harry Bos, ca. 1920. Landschap met kalveren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

2 antieke Engelse gravures
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G

B. Buffet
Startpreis 160 EUR

Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.

H. Martinson
Startpreis 60 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.

E.C. Arntzenius, stilleven
Startpreis 150 EUR

E.C. Arntzenius '45. 1902-1982. Voorstelling: Bloemen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 36x30 cm. Cond.: G.

Gilgert, (Gerard Nijland)
Startpreis 100 EUR

Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) Voorstelling: Landschap met boerenhuisje en rivier. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: G.

Heinz Baden
Startpreis 40 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.

Ongesigneerd ca. 1900
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.

2 oude Italiaanse gravures
Startpreis 40 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

Hollands dorpsgezicht
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

J. Brouwer, IJspret
Ergebnis: 100 EUR

J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.

Romania, 2 kippen in stal
Startpreis 40 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.

Doos met interessante schilderijen
Ergebnis: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Pastel naakt (P. Schumann)
Ergebnis: 40 EUR

P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startpreis 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Jaroslav Lukes
Startpreis 150 EUR

Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 1) Landarbeiders. 2) Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 81x97 cm. Cond.: G.

Umbert Faini
Ergebnis: 285 EUR

Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.

Arthur Michaelis
Startpreis 40 EUR

Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afm. 38x30 cm. Cond.: G.

Stadsgezicht Notre Dame
Startpreis 50 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 30x70 cm. Cond.: G.

J.G.P. Somer 1818
Startpreis 40 EUR

J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G

Jan Sirks, Binnenhof
Startpreis 40 EUR

Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.

K. Kotter
Startpreis 80 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer
Ergebnis: 85 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Hermanns, zeegezicht.
Ergebnis: 100 EUR

Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.

Thomas Ludwig Herbst
Startpreis 50 EUR

Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afm. ca. 40x60 cm. Cond.: G.

W.H. Rangé
Ergebnis: 40 EUR

W.H. Rangé, ca. 1930. Voorstelling: De goudweger. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

6 steendrukken 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

B. Wijngaard
Startpreis 50 EUR

B. Wijngaard. Voorstelling: Stadsgezicht Laren met figuren. Aquarel op papier. Afm. 46x34 cm. Cond.: G.

Chinees zijdeschilderij
Startpreis 50 EUR

Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afm. 43x27 cm. Cond.: G.

2 Werken 18e/19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.

3 Werken 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Drie werken 18e eeuw op papier. Een maal aquarel narcis. Een maal gravure kat, S. Fokker Fec. Een maal vliegende eenkhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afm. 20-32 cm. Cond.: G

6 Portretten 18e/19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...

4 Werken 18e/19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afm.: 12-22 c...

5 Werken 18e/19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afm. ca. 18-30 cm. Cond.: R/G.

3 antieke landkaarten
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

2 19e eeuwse Franse gravures
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.

Werner Laves
Startpreis 120 EUR

Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.

Portret 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd herenportret, 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afm. 53x40 cm. Cond.: R/G.

2 landschappen 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

2 werken 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee leuke florale werken 19e eeuws, 1x miniatuur boeket, 1x takken met fruit(monogram) aquarellen op papier5,5x4 en 18x21cm. Cond:G

Onduidelijk stilleven
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met bloempot en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.

Jean Möhren
Ergebnis: 110 EUR

Jean Möhren, Duitse school 1876- . Dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30-40 cm. Cond.: G.

4 etsen 18e/19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

Portret ca. 1900
Ergebnis: 260 EUR

Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.

Antieke Franse gravure Ravenet
Startpreis 60 EUR

Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G

W. Zwart
Startpreis 220 EUR

Onduidelijk W. Zwart, ca. 1900. Voorstelling: Werken in stads-moestuin. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

M. Calzolari
Ergebnis: 60 EUR

M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Schilderij, Venetië
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Gezicht op Venetië. Olieverf op paneel. Afm. 47x24 cm. Cond: G.

Monogram K.O.M.
Startpreis 80 EUR

Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

3x aquatinta omstreeks 1800
Startpreis 60 EUR

Drie aquatinta omstreeks 1800, drie florale ranken voorstellingen, een duiven en muziekinstrumenten extra, aquatinta op papier 3,5-18cm. Cond;G

P.C. Schuurman, stilleven
Ergebnis: 60 EUR

P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.

J. Meier, bootjes op zee
Ergebnis: 80 EUR

J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.

Klaas Visser, Hert bij rivier
Startpreis 100 EUR

Klaas Visser, 1924 Enschede. Edelhert bij rivier. Olieverf op linnen. Afm. 90x60 cm. Cond.: R.

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afm. 41.5 x 29 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De dierenvriend. Voorstelling: 2) De vrijgezel. Linoleumsnedes op papier. Afm. 34x48 cm. en 29x40 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 3 werken
Startpreis 180 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De banjospeler. Voorstelling: 2) De haan. Voorstelling: 3) De gitarist. Afm. 44x34 cm. en 50x30 cm. en 44x35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes ...

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De woonwagen. Voorstelling: 2) De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afm. 31x39 cm. en 37x50 cm. Cond.: G.

Jongetje'
Startpreis 200 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afm. 180x130 cm. Cond.: G.

M. Gidding, molen
Startpreis 70 EUR

M. Gidding, 1863-1925. Voorstelling: Uiterwaard met windmolen. Gemengde techniek op papier. Afm. 25x18 cm. Cond.: G.

Trouillebert, koeien
Ergebnis: 225 EUR

Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Ergebnis: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Monogram J.V.
Startpreis 70 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

Schilderij, v.d. Volkers
Startpreis 80 EUR

Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afm. 51x37. In goede staat

Twee Hollandse werken op papier
Startpreis 60 EUR

Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afm. 15-22 cm. Goede staat.

Onduidelijk 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G

A.M., Winter met schapen
Ergebnis: 200 EUR

Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.

Eenden aan waterkant
Startpreis 80 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 38x50 cm. Cond.: G.

Schepen op zee
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Antieke gravure
Ergebnis: 40 EUR

Antieke gravure, 18e eeuw. ARA, Doleibene en C.P.P. Cartour. Oud Griekse figuren voorstelling. Afm. 46x30 cm. In goede staat.

3 werken C.G Verburgh
Startpreis 80 EUR

Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G

Historisch Stadsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.

A. Caullet, landschap
Startpreis 50 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.

J.W. Rosier, portret heer.
Ergebnis: 110 EUR

J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

H. Schneider '56
Startpreis 40 EUR

Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.

3 werken C.G Verburgh
Startpreis 80 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

C. de Bruin
Startpreis 180 EUR

Gesigneerd P.C. de Bruin, ca. 1900. Voorstelling: Zeilboot op meer. (Twee restauraties). Afm. 35x50 cm. Cond.: R.

Man met baard
Ergebnis: 60 EUR

Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.

Chris de Bruijn Jr.
Startpreis 60 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond. G