Zilveren miniatuur, een Riksja, 800/000. Voorzien van gravurebewerking en ".JOGJA." Grootte 10x4x9cm. ca 71 gram In goede staat
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
835/000 Zilveren miniatuur. Melkemmer met hengsel. En 835/000 zilveren miniatuur. Bloemgieter. Voorzien van fraaie gedreven afbeeldingen. Mr. J. Hoffmann - Steenbergen. Ca. 1850. Afm. 1.5-5 cm. Gewich...
Geslepen kristallen karaf met divers slijpsel op voet met geslepen ster en platte geslepen stop. En een opaline karafje met 835/000 zilveren montuur met ketting en geslepen stop met gegraveerde zilver...
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
835/000 Zilveren miniatuur. Spinnewiel met getorste poten. Mr. J.F. Plas - Alkmaar. jl: E 1914. Afm. 4x3x8 cm. Gewicht: 24 gram.
835/000 Zilveren miniatuur straatmuzikant met buikorgel en jongen met centenbakje. Mr. J.J. Oosterbaan jr. - Leeuwarden. Ca. 1860. Afm. 2.5x3.5x3.5 cm. Gewicht: ca.16 gram.
Zilveren roomlepel 835/000, met ronde bak en haaksteel met puntfilet. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, 's-Hertogenbosch ca. 1925. L. 11cm., ca. 22gr.
Zilveren lepelvaasje met zeven borrellepeltjes, 835/000. Geciseleerd lepelvaasje met krulmotief met vogels en Oud-Hollandse voorstellingen. Op een opengewerkte voet en rand, met ovaal motief en parelr...
Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.
Kaasschaaf met 835/000 zilveren heft met puntfilet. Nederlands gekeurd , onduidelijk meesterteken met exportkeur.
Geslepen kristallen rozensteker. Gemerkt 'Made in France' in 800/000 zilveren montuur met drie fraaie rozen en staand op drie klauwpootjes. Italiaans, Mr. AV di Marcandini Giovanni & C., Vercelli. Afm...
Kristallen schotel met geschulpte rand en bewerkt met diverse soorten slijpsel, ø 26 cm, voorzien van een zilveren beugel, 835/000, versierd met parelrand, MT.: J.H.Rennefeld. Amsterdam, jl.;D:1913. E...
835/000 Zilveren Art-deco bloemenvaas met verzwaarde voet, Mr. Gebr. F.J.D. & J.F. Barends-Amsterdam, anno 1936 j B 40. Afm. ø 6x12 cm.
Ovaal 800/000 zilveren pepermuntdoosje voorzien van gegraveerd streepdecor en vergulde binnenkant. Gewicht: ca. 22 gram. Afm. 5x3.5x1 cm.
Paraplu mt zilveren handgreep, met gehamerd decor. Duits 800/000. Wilhelm Binder Schwabisch Gmund. lengte 93 cm , in goede staat.
Zilveren 835/000, miniatuur van lopende man met ladder op de schouder. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x2.5x3.5 cm. Gewicht: 13 gram.
Zilveren 835/000 kinderbeker met spiegelmonogram, gevlochten rand en exportkeur. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1916, 6xø4.5cm., ca. 57gr.
Zilveren bruidsbeker, miniatuur. Staande vrouw met in haar handen een tuimelbeker, Importeursteken: Aubert, 's Gravenhage. ZII gekeurd en 800/000 gestempeld. ø2x6cm. ca. 21,1 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur, strijkplank met strijkbout, 835/000, 6x4,5cm. Importeursteken: Hooijkaas, Schoonhoven.
Twee 835/000 zilveren miniaturen, bestaande uit kerktoren en straatlantaarn met daar bovenop een poes en onderaan een staande blaffende hond. Nederlands gekeurd
Paraplu met zilveren greep. Zwarte paraplu met zilveren gladde handgreep, 830/000. Glad met deukjes. 89x12 cm.
Geslepen kristallen tassa ø 12cm. met omgeslagen rand, met kleine schade, voorzien van fraai slijpwerk deels geëtst op 835/000 zilveren voet, ø 7cm.,. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1880.
Zilveren lepel, 833/000, Hollands, voorzien van puntvormige bak voorzien van lijngravures langs de opstaande randen, bevestigd aan een steel welke versierd is met een getrembleerde biedermeier bewerki...
835/000 Zilveren miniatuur. Snotneus compleet met lont. Mr. J. Zwanenbrug en Zn. - Sneek. Ca. 1900. Afm. 2.5x4x6 cm. Gewicht: 20 gram.
835/000 Zilveren miniatuur duwslee. Voorzien van graveringen en duwende man met meisje in de slee. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x1.5x2.5 cm. Gewicht: ca. 10 gram.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.
Lot zilver bestaande uit 3 vleesvorken met gecontourneerd, gevuld heft en vergulde tanden, 800/000, 17 cm, een broodmes met gevuld heft bewerkt met bloemdecor en een cartouche, 800/000,voorzien van st...
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrepen, oud belastingkeur en Amsterdams keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...
Zilveren jamlepel, 835/000, Hollands. Jamlepel met rond lopende steel versierd met een parelrand. Voorzien van haakje. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. jl.:N: 1923 lengte 17,5 cm. ca 28,6 gram
Cassette met vergulde theelepels versierd met een hartvormige steel met puttigezichtje. Lepel 10,5 cm. 29x14x3cm. In goede staat.
Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.