Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.