Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.
Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.
Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.
Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.
Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat
Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.