Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Servies, Villeroy & Boch.
Ergebnis: 210 EUR

Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...

Set sieraden
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een gesp met gegranuleerde bewerking en een bijpassend knoopje, een langwerpige hanger met blauwe steen, een klem met markasiet en bruine steen en een broche met ho...

Geelgouden oorknoppen met parel
Startpreis 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel, ø 7 mm, grijs-wit. Nieuw

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Ergebnis: 90 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Hoekige geslepen schaal met ster en blok gravures, voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. ø27x21 cm. Minimal...

Divers Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Groot lot antiek Chinees porselein. Gemerkt en ongemerkt. 19e Eeuw. Zes borden met landschappen decors (drie goed, drie met randschade). Eén papbord met draken decor (beschadigd). Drie kopjes (goed), ...

Gouden Omega seamaster automatic
Ergebnis: 550 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...

3 Chinese vazen
Ergebnis: 90 EUR

Drie grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met diverse figuren en florale decors. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 45 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren roomkom
Startpreis 100 EUR

Hollands zilveren roomkom op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: Alle de Haas, Sneek,jl.: B:1911 ca. 96gr., ø11x5.5cm.,Rand is iets uit model en heeft een ...

Eiken ladencommode
Ergebnis: 180 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat

Barokstijl tafeltje
Startpreis 250 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.

'Man'.
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren miniatuur bruidsbeker
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren miniatuur bruidsbeker, 835/000. MT.: C.Bos en Zoon, Amsterdam ø4x10,5 cm ca. 70 gr. Cond.: G

Lot zilver
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilver bestaande uit 3 Djokja kaasduimen, 1 met zilveropleg, een ceintuurgesp met vogel en slang en een klem uit Djokja zilver. en een plated kam. Totaal zilvergewicht ca 76 gram.

4 Delen zilver (glas,potje, 2x stop)
Startpreis 70 EUR

4 Delen zilver bestaande uit een kristallen ijsglas met zilveren voet met parelrand (breukje in glas), een kristallen potje met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met parelrand, een sierkurk me...

Zilveren luiertang
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren luiertang, 835/000, in de vorm van een ooievaar staand op een schildpad. In de buik van de ooievaar is het aanstaande kind te zien. Importeursteken: Rikkoert Juweliersbedrijven in het Silverh...

Bronzen brievenhouders
Startpreis 60 EUR

Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afmeting. 27-28 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Startpreis 60 EUR

Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afmeting. 31.5x25 cm. In goede staat.

2 Metalen coupes.
Ergebnis: 40 EUR

Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1700
Startpreis 40 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

.3
Ergebnis: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...

Bloedkoralen armband.
Ergebnis: 300 EUR

Armband van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen bloedkoralen, ø 5mm, Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden sluiting in markiesvorm met 3 bloedkoralen en 4 kleine p...

Zilveren mand met hengsel
Ergebnis: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Lot antiquarische ansichten/foto's.
Startpreis 70 EUR

Groot lot Duitse antiquarische ansichten-boekjes, foto's, houtsnede etc.. Afmeting: 10 x 26 x 20 cm. In goede staat.