Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Friese staartklok
Startpreis 175 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.

Staande klok, groen beschilderd
Ergebnis: 210 EUR

Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat

Tafelklok
Ergebnis: 100 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.

Mysterieus klokje (Junghans-stijl)
Ergebnis: 110 EUR

Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bureauklokje.
Startpreis 60 EUR

Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.

Cartelklok, brons
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Imari vaasjes + 2x Imarie kraag-vaasjes.
Ergebnis: 60 EUR

Vijf maal Japans porselein. Twee kraagvazen met floraal en vogel decor. Drie maal Imari stijl vazen met landschappen en florale decors. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Imari wandbord (groot)
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.

8x Chinese verdeelschaal
Ergebnis: 900 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

Pendule.
Startpreis 600 EUR

Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.

Pendule
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.

Porseleinen plaquette gesigneerd
Startpreis 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klokkenstel+zijstukken
Startpreis 1.250 EUR

Grote antieke houtgesneden Schwarzwald klokkenstel met fijn gesneden roofvogel en gemsen familie. Circa 1890. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 51 - 66 cm. In goede staat.

4x Porseleinen doosje
Startpreis 60 EUR

Vier Franse porseleinen dekseldoosjes met florale decors beschilderd. Eén maal Sevres teken. Eén maal Rue Vivienne. Eén maal landschap J. Porte en één maal Sevres teken. In goede staat. Afmeting: 4,5 ...

Louis Seize Pendule
Startpreis 2.200 EUR

Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...

Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startpreis 40 EUR

Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

3x Antieke Brusselse vazen
Startpreis 60 EUR

Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.

Makkumse lekschaal+platelen vaas
Ergebnis: 50 EUR

Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat

4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Startpreis 130 EUR

Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Davo insteekalbum
Startpreis 100 EUR

Davo insteekalbum. Met postfris 50-er, 60-er, 70-er, 80-er en 90-er jaren. Waaronder doorlopende series Beatrix met hoge waarden + veel blocs.

Lampjes 2x (staand)
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

Lot van 23 tegels, 18e eeuw.
Ergebnis: 160 EUR

Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Perzische tegel
Startpreis 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

2x Groot Imari bord
Startpreis 200 EUR

Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.

2x K.P.M. bord
Startpreis 80 EUR

Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Theepot, Meissen-stijl.
Startpreis 40 EUR

Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

6x Meissen borden
Ergebnis: 475 EUR

Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.

6 Antieke kommen
Startpreis 300 EUR

Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat

Versace Rosenthal servies
Ergebnis: 1.350 EUR

Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...

Jade trekpotje, met zilver en edelstenen
Startpreis 450 EUR

Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.

Kunstglazen vaas (blauw)
Ergebnis: 50 EUR

Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

2 Kunstglazen vazen (rood+groen)
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.

5x Glaswerk
Startpreis 50 EUR

Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startpreis 20 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

2 Menages
Startpreis 40 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.

Lot uranium glas
Ergebnis: 40 EUR

Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Startpreis 250 EUR

Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagieretafel
Ergebnis: 135 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Startpreis 45 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startpreis 40 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.
Ergebnis: 30 EUR

Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...

Statie, Degen Hessen
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

Vuurvergulde baby's (2x)
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.

Stel bronzen kandelaars+wandplaat.
Ergebnis: 90 EUR

Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat

Oude sculptuur.
Ergebnis: 40 EUR

Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Ergebnis: 50 EUR

Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.