Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren theezeef en lekbak
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren theezeef 835/000 met bijbehorend lekbakje met florale opengewerkte randen met vogel, en staand op drie pootjes ca. 66gr. 3x11,5cm. MT: A. Mesker Schoonhoven, jl.:E:1939

7 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 65 EUR

Zeven zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit drie spelende kinderen, hoepel. springtouw en tol, een stoel, een muzikant, een man bij lantaarnpaal en een man met een kar met een vat. Totaal ca 75 ...

8x Chinese verdeelschaal
Ergebnis: 650 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Lot plated.
Ergebnis: 90 EUR

Groot lot interessante plated voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere; Rechauds, bordenstandaards, schalen, vazen enz. Mooi lot !!. Afmeting: 30 x 55 x 39 cm. Cond.: G

Gouden ring met aquamarijn
Startpreis 320 EUR

Geelgouden slagring, 750/000, met aquamarijn. Slagring met ovaal gefacetteerde aquamarijn, 17x8mm, ø56, ca 5,5 gram. In goede staat

Koralen collier
Startpreis 530 EUR

Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.

3 Chinese vazen
Ergebnis: 600 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startpreis 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Ring met aquamarijn.
Startpreis 320 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met aquamarijn. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een aquamarijn, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.

Schotel met zilveren beugel.
Startpreis 40 EUR

Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.

Imari kom + 3 Imari-kommen met deksel.
Startpreis 60 EUR

Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén maal grote kom, floraal + goud decor (gemerkt). Drie maal dekselkommen, florale landschappen + goud decor. Afmeting: 11 - 22 cm ø. In goede staat.

Zilveren schaal (ovaal)
Ergebnis: 125 EUR

Fraaie ovale zilveren schaal, 925/000. Ovale gecontourneerde schaal op 4 bewerkte krulpootjes en voorzien van opgesoldeerde florale elementen. Getekend Lavoraz, Italië. 25x13x8cm. ca 230 gram. In goed...

Sigarenkoker met zilver.
Startpreis 80 EUR

Sigarenkoker afgezet met zilveren rand en opgelegd met zilveren elementen, versierd met getrembleerde versiering. MT.: W.Pleyt, Schoonhoven, 1851-1878. 9x14x2cm. Voorzien van restauratie.

Imari vazen (2x)
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat

Imari vaas
Ergebnis: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

4 Delen zilver
Startpreis 80 EUR

Lot met vier delen zilver, bestaande uit een vingerhoed, wat uit model, een pillendoosje, 925/000, met zilveren huls met lijnendecor en kunststof binnendoosje. Importeursteken: Amsterdamse diamant maa...