Zilveren theezeef 835/000 met bijbehorend lekbakje met florale opengewerkte randen met vogel, en staand op drie pootjes ca. 66gr. 3x11,5cm. MT: A. Mesker Schoonhoven, jl.:E:1939
Zeven zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit drie spelende kinderen, hoepel. springtouw en tol, een stoel, een muzikant, een man bij lantaarnpaal en een man met een kar met een vat. Totaal ca 75 ...
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Groot lot interessante plated voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere; Rechauds, bordenstandaards, schalen, vazen enz. Mooi lot !!. Afmeting: 30 x 55 x 39 cm. Cond.: G
Geelgouden slagring, 750/000, met aquamarijn. Slagring met ovaal gefacetteerde aquamarijn, 17x8mm, ø56, ca 5,5 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.
Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met gouden kop, 585/000 met aquamarijn. Brede zilveren band, 8 mm, met grote roodgouden zetting met een aquamarijn, ø 10 mm. ø 52. ca 11,3 gr.
Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.
Vier maal Imari porselein. 19e Eeuw. Eén maal grote kom, floraal + goud decor (gemerkt). Drie maal dekselkommen, florale landschappen + goud decor. Afmeting: 11 - 22 cm ø. In goede staat.
Fraaie ovale zilveren schaal, 925/000. Ovale gecontourneerde schaal op 4 bewerkte krulpootjes en voorzien van opgesoldeerde florale elementen. Getekend Lavoraz, Italië. 25x13x8cm. ca 230 gram. In goed...
Sigarenkoker afgezet met zilveren rand en opgelegd met zilveren elementen, versierd met getrembleerde versiering. MT.: W.Pleyt, Schoonhoven, 1851-1878. 9x14x2cm. Voorzien van restauratie.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Lot met vier delen zilver, bestaande uit een vingerhoed, wat uit model, een pillendoosje, 925/000, met zilveren huls met lijnendecor en kunststof binnendoosje. Importeursteken: Amsterdamse diamant maa...