Daum France, Glazen toekan, 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Twee mooie kristallen gember coupes met deksel. 19e Eeuw. (minimale chips en stukje eraf). Afmeting: 36 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met accoladevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm
Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.
Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.
Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Kristallen scheepskaraf op een grote platte voet met geslepen stop voorzien van ingesloten luchtbel. Met zilveren label, 925/000, met opschrift COGNAC. MT.: Richards & Knight, London, jl.:R1973
Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...
Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek glas met goud decors. 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 29 cm. In goede staat.
Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote rode glazen vazen (binnen in zijn ze wit). Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 40 x 24 cm. ø In goede staat
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Lot oud antiek kristal/glas. Bestaande uit negen stuks waaier-kristallen schalen, één facet geslepen stolp en drie schalen. (minimale chips mogelijk) Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk goede staat.
Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...
'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.
Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.
Antiek kristallen tafelstuk met verdeelschalen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 29 cm ø. In goede staat.
Twaalf maal divers glas/kristal. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: acht karaffen, één vaasje en drie houders met deksel. Afmeting: 10-18 cm. Minimale chip mogelijk.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat