Antieke Engelse eikenhouten stoel met webbing in rugleuning, zitting en armleuningen. Circa 1890. Afmeting: 115 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afmeting. 82x87x53 cm. In goede staat.
Twee antieke eiken Jugendstil nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 80 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.
Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afmeting. 100x50x65. In goede staat.
19e Eeuw, mahoniehouten empire nachtkastje. Circa 1820. (krimpnaad). Afmeting: 79 x 45 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel, 19e eeuw. Afmeting: 74 x 119 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bamboe theetafels met etagiere. Eén met geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 80 x 65 x 35 cm en 87 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Oude spiegel. Gemaakt van hout met brons en zilverkleuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 70 cm. In goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afmeting. 180x125x150. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afmeting. 105x101x46 cm. In goede staat
Hollandse mahoniehouten Willem-3 twee- deurs vitrinekast , met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, Afmeting 185x103x36cm. In goede staat
Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afmeting 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) Afmeting 75x121x121cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
Vijf antieke Duitse " Bretterstühle" 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, Afmeting 90x40x50cm. In goede staat
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuwse armleunstoel en eettafelstoel Afmeting 100x49x52cm en 80x50x47cm. . In redelijk/ goede staat
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, Afmeting 102x80x69cm. In redelijke staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelegd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie Afmeting 75x47x40cm. In redelijke staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. Afmeting 78x119x82cm. In goede staat
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen,Afmeting 95x105x40cm. In zeer goede staat
Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten wandvitrine in barokstijl. Ca. 1930. Afmeting. 53x55x17. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afmeting. 158x104x52 cm. In redelijke staat
Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afmeting. 95x97x47 cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd,). Afmeting. 97x99x40 cm. In redelijke staat
Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat
Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afmeting. 198x68x45 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten meidenkastje ca. 1870 Afmeting 158x110x47cm.In goede staat
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.
Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat
Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat
Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.