Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Divers porselein 33x 4447
Divers porselein 33x
Kein Mindestpreis
3 Delfts blauwe borden 4440
3 Delfts blauwe borden
Kein Mindestpreis
2 Etsen 1357
2 Etsen
Kein Mindestpreis
Verkauft
5 Delen wit Meissen 4105
5 Delen wit Meissen

Ergebnis:

10 EUR

Bronzen beer 4059
Bronzen beer
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Grote hanglamp 3249
Grote hanglamp

Ergebnis:

100 EUR

Wollen tapijt 3178
Wollen tapijt
Startpreis 100 EUR
Divers klein spul 2296
Divers klein spul
Kein Mindestpreis
Ets van een uil 1346
Ets van een uil
Startpreis 30 EUR
Aquarel, Parijs 1337
Aquarel, Parijs
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Divers tin en koper 2260
Divers tin en koper

Ergebnis:

20 EUR

Zilveren anjervaas 13
Zilveren anjervaas
Startpreis 200 EUR
Verkauft
3 Delen glas/kristal 4402
3 Delen glas/kristal

Ergebnis:

5 EUR

Verkauft
4 Chinese schotels 4182
4 Chinese schotels

Ergebnis:

30 EUR

Parel briljant hanger  GG 6
Parel briljant hanger GG
Startpreis 200 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 4369
Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR
Kleed 3129
Kleed
Kein Mindestpreis
Wijnfleshouder 2250
Wijnfleshouder
Startpreis 40 EUR
Diversen kristal 4306
Diversen kristal
Kein Mindestpreis
Verkauft
Chinese dekselpot ca. 1940 4189
Chinese dekselpot ca. 1940

Ergebnis:

50 EUR

Fauteuil met biezen zitting 3258
Fauteuil met biezen zitting
Startpreis 45 EUR
Verkauft
Houtskooltekening Tholen 1295
Houtskooltekening Tholen

Ergebnis:

280 EUR

2 Bronzen portretbusten 4031
2 Bronzen portretbusten
Startpreis 225 EUR
2 Beelden 2364
2 Beelden
Kein Mindestpreis