Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Delfts blauwe borden
Kein Mindestpreis

3 Delfts blauwe borden ca.1900, 2x ø23 cm. 1x ø19cm.

7x Diversen
Ergebnis: 30 EUR

Kavel diversen,o.a.spuitfles,barometer,psalmenboek etc.

3 Kristallen karaffen
Ergebnis: 10 EUR

3 Diverse karaffen

2 Kleine karaffen
Kein Mindestpreis

2 Karafjes en botervloot met bloemmotief.

4 Antieke glazen karaffen
Kein Mindestpreis

4 Diverse antieke karaffen

5 Delen glas/kristal
Ergebnis: 10 EUR

5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.

Thee en koffiekan
Kein Mindestpreis

Oude thee-en koffiekan 1e helft 20e eeuw. Frans gemerkt. H.14-21 cm.

Divers porselein 33x
Kein Mindestpreis

33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje

2 Japanse borden
Kein Mindestpreis

2 Japanse imari borden,Fam.noir, ca.1900,decor van bloemen en paradijsvogels.

Petrus Regout bord
Kein Mindestpreis

Petrus Regout bord ca.1900,decor van bloemen en vogels,ruitvormige rand.

Twee Duitse bierkruiken
Startpreis 40 EUR

Twee Duitse bierkruiken ca. 1900 met spreuken. Gemaakt van aardewerk 32xø14cm.

2 Opaline vaasjes
Kein Mindestpreis

2 Opaline vaasjes met bloemmotief omstreeks 1900, 23xø10cm.

Chinees blauw dekselpotje
Ergebnis: 20 EUR

Chinees blauw dekselpotje (zalfpotje) ca. 1900, 4,5xø10cm.

Blauwe vaas
Ergebnis: 20 EUR

Ballustervormige vaas,omstreeks 1910, 28xø15cm.

4 Chinese blauwe schotels
Ergebnis: 125 EUR

4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.

4 Chinese blauwe borden
Ergebnis: 60 EUR

4 Chinese blauwe borden, 18e eeuws, ø23,5cm.

Gouda plateel vaas.
Startpreis 80 EUR

Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G

4-Delige set
Ergebnis: 70 EUR

Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G

3 Petrus regout borden
Ergebnis: 10 EUR

3 Petrus regout borden