Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.
Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 90x60cm. Cond.: U
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, landschap met bloemen 60x70cm. Cond.: U
Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en schapen, 100x60cm. Cond.: M
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op linnen, landschap met boer en boerin, 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd, kopie van een oude meester eind 19e eeuw, olieverf op linnen, man en vrouw met boog, 75x110cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U
Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G
Gesigneerd R Degger, vrouw met paard,olieverf op linnen,30x24cm., Cond:U
Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U
Gesign.F.Heitmann, landschapschilder begin 20e eeuw, olieverf op linnen,landschap met boerenhoeve, 70 x 100 cm.
Rosina Wachtmeister en Isa van de Zee, litho op papier Cond.: U
J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U
Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U
N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U
The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.
Gesigneerd Cor de Laan, olieverf op linnen, rivierlandschap met riet, 45x30cm. Cond.: U
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G
G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R
A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M
Gesigneerd A.K. '45, olieverf op paneel, vaas met bloemen, 11x13cm. Cond.: U
Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, staande naakte Orientaalse vrouw, 60x90cm. Cond.: U
Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Gesigneerd J. v.d. Jagd, olieverf op linnen, Hollandse school 19e eeuw, 47x67cm. Cond.: M
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
4 Werken, 3x prenten op papier, diverse afmetingen, 1x beschilderd papyrus Egypte. Cond.: U
Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U
L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G
2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U
J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U
Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U
George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, liggend naakt, 45x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.
Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U