18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U
Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Prachtige grote Hollandse 4-armige zilveren tafelkandelaar, gemaakt door Bouman te Arnhem 1955-1970. 835/000 780gr. 31x22,5cm. Cond.: U
Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U
Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooi antieke kristallen bonbonschaal met antiek zilveren beugel. 835/000 18cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
Mooi bewerkte zilveren briefopener in bijpassende schede. 800/000 91gr. 24,4cm. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Zeer mooi gegraveerd antiek Hollands zilveren taartmes. Gemaakt van massief zilver, mooi gegraveerd. gemaakt door Kuijlenburg, wed. Adrianus PZ Schoonhoven 1882-1893. 835/000 100gr. 32cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000
Zilveren miniatuur staand horloge, niet lopend (sierhorloge) 1975. 925/000 100gr. 12,3cm. Cond.: U Hooijhaas Schoonhoven
Zware zilveren juskom rustend op 3 gebogen voetjes, 925/000, 400gr. 21 x 10 x 12
Zilveren aardappellepel, model Haags lofje, maker van Kempen 1927 835/000 70gr. 21cm. Cond.: U
Mooi antiek Hollands zilveren vlalepel uit 1909, maker Gerrit Greup Schoonhoven. 60gr. 22cm. Mooi uitgezaagde bak en voorzien van een parelrandje.
Zilveren sauslepel, model Haags lofje gemaakt door Gerritsen te Amsterdam 1921 835/000 50gr. 17cm. Cond.: U
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U
Antiek Hollands breischaartje in originele mooi gegraveerde schede 1814-1905 21gr. 11,5cm. Cond.: U
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster ca. 1900 180gr. 14,5xø8cm.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje 835/000 12gr. Cond.: G
Schattig zilveren bonbonschaaltje bewerkt met bloemmotieven. 925/000 17x17cm. 189gr. Cond.: U
18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.
Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U
2 Zilveren kandelaars rustend op dolfijnen met een bijzonder mooi bewerkte voet, 925/000, .ø8.5 x 15cm
Antiek mooi uitgezaagde gegraveerde visschep met ebbenhouten handvat. 835/000 125gr. 33,5cm. Cond.: U
Leuk zilveren hengselschaaltje, Djokja zilver 800/000 15,2x10,5cm. 99gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sigarendoosje, mooi gegraveerd 835/000 19e eeuws 100gr.
Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.
Mooie strakke Engelse zilveren chocoladekan. Sheffield 1928. 835/000 300gr. 19,5cm.
Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.
Antiek zilveren suikerstrooier. 835/000 42gr. (incl heft) 24cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.
Ovale antiek zilveren coupe op pootjes met rijk decor. Birmingham 1902. 835/000 550gr. 26x18cm. Cond.: U
2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Zilveren peperbusje Zweeds gekeurd 19e eeuw. 113gr. 13,5xø6cm.
Antiek Hollands zilveren kruimelschep 1889, zeer mooi gegraveerd. Maker J. Tempen & Zonen Voorschoten 150gr. 30cm. Cond.: U
Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.
Mooie cracele fruitschaal rustend op 3 gedraaide pootjes met Hollands zilveren beugel 1911. ø20,5cm.
Mooi bewerkte suikercoupe met zilveren voet 833/000 13cm. Cond.: U
Zilveren pronkschaaltjes 925/000 op onderschaaltje met gedecoreerde rand ø11cm.,177 gr.
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U
Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje (steel is opnieuw aan de bak gezet), 835/000 14gr. 12cm. Cond.: R
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
2 Antiek Hollands zilveren vleesvorkjes, mooi gegraveerd 1863. Maker: Muijlenburg PZ, Adrianus Schoonhoven 1862-1882. 41gr. 16,2cm. Cond.: G
Zilveren dienschaaltje, rustend op 3 pootjes, mooi bewerkt. 800/000 187gr. ø19,5cm.
Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.
Antiek Hollands zilveren breipennenhouders, mooi gegraveerd aan zilveren ketting. 835/000 14gr.
Strakke puntgave zilveren koektrommel met originele onderschotel 835/000, trommel:16x12x7,5cm, schotel:22,5x26cm. 824gr.
Leuk klein zilveren asbakje, Djokja zilver, mooi bewerkte rand. 800/000 161gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Grote zilveren kaarsenstandaard voorzien van een lekbakje boven. Bovenrand beschadigd, staat scheef op voet. 925/000 481gr. 27cm. Cond.: R
Antiek Hollands 18e eeuws zilveren tafelmes met mooi gegraveerd heft. Mooi verzamelaarsobject
Mooi bewerkte Hollands zilveren beugeltas met ketting. 835/000 122gr. Cond.: U
Mooi gegraveerde Hollands zilveren papegaaibeugeltas1855 met Hollands zilveren tasbeugelhaak. Mooi gegraveerd 835/000 210gr. 14cm. Achterkant beugel is gerestaureerd. Cond.: G