Lot Boheems facet geslepen kristalglas. Robijn-rood en cassis-kleurig. Facet geslepen. Onder andere: vijf wijnglazen, zes champagne glazen en één karaf. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse gegraveerde glazen wijnkoeler/spoelkom met wapen en florale decors. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws kristallen geslepen gember-dekselcoupe. Minimale chip. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ruitkristallen gember dekselcoupe. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele dozen en in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, In originele dozen en in goede st...
Swarovski Ara uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in prachtig gekleurd helder kristal zittend op een houten standaard, de snavel is van rhodium metaal, hoogte: 24 cm. Inclusief originel...
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier kristallen gembercoupe. Enkele chips. øca. 18x40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke uranium-glazen karaf met beker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kristalglazen facetgeslepen bokaalvazen. Circa 1900. Afmeting: 32 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Vier oude/antieke kristallen stopflessen. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Oude kunstglazen bolvaas. Mondgeblazen vaas, buitenom groen, binnenin wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes ( beide voeten met chips) 30 cm. In redelijke staat.
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met acculadevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...