Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Hermanus Welsink. 1809 - 1888. 'Panoramisch landschap bij avond met figuren en boerenhuisje'. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Dirk Jan Ribbeling 1982. 1932 - 2013. 'Abstract-figuratieve compositie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 130 cm. In goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Ksperssee ( 1978 - ). Impressionistisch 'Berglandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Robert ..?... Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 'Modern met naakte dames'. Olieverf op linnen. Afmeting: 250 x 120 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perzikken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.