Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Monogram R.P.H., Novembre 1903. 'Postkoets bij avond in stad'.Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toe te schrijven aan C.H. Meiners. 1819 - 1894. 'Landschap met boerenhuis en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. 'Twee kalveren in weiland'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.
J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.