Diese Webseite verwendet Cookies

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, B.H., 'Stilleven'. 1237
Schilderij, B.H., 'Stilleven'.
Startpreis 20 EUR
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startpreis 20 EUR
Monogram M.O stilleven 1312
Monogram M.O stilleven
Startpreis 20 EUR
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'. 1396
N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startpreis 20 EUR
Achter glas schildering 1224
Achter glas schildering
Startpreis 25 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1229
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startpreis 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1230
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'. 1231
Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje met bril'.
Startpreis 25 EUR
A. Mentes, Stilleven. 1233
A. Mentes, Stilleven.
Startpreis 25 EUR
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'. 1235
Willem...., 'Wandelaarster met hoed'.
Startpreis 25 EUR
Ongesigneerd Duitsland 1236
Ongesigneerd Duitsland
Startpreis 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'. 1296
Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startpreis 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur' 1439
Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startpreis 25 EUR
Max Nagel 1218
Max Nagel
Startpreis 30 EUR
Ongesigneerd 1219
Ongesigneerd
Startpreis 30 EUR
Oosterse jongen 1222
Oosterse jongen
Startpreis 30 EUR
B.J. Naevestad 1223
B.J. Naevestad
Startpreis 30 EUR
Kees Hogendam 1993. 1264
Kees Hogendam 1993.
Startpreis 30 EUR
Gravure + mahoniehouten lijst 1317
Gravure + mahoniehouten lijst
Startpreis 30 EUR
Antieke landkaart, 1713. 1355
Antieke landkaart, 1713.
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1356
Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1702 1357
Landkaart Aveele, 1702
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1705 1362
Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 30 EUR
Landkaart Aveele, 1700 1363
Landkaart Aveele, 1700
Startpreis 30 EUR