Twee armbanden van cilindervormige lichte jade kralen, 15 mm, geregen op elastiek. ca 67 gram
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
Collier met grote parels en een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit zwarte en roze grillig gevormde zoetwaterparel, ø 10-12 mm, met een gouden bolsluiting, l 9 mm. Lengte 44 cm.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 833/000. en zakhorloge, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opengewerkte krullen en voluten, voorzien van getrembleerde bewerking. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:F: 1890. En ...
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren zakhorloges, een gebroken glas en een wijzer los. ø47-50 mm, allen mechanisch
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.