Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek inktstel, ca. 1880
Startpreis 60 EUR

Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startpreis 800 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.

Lot diverse sieraden
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 6 ringen, manchetknopen, een klem, een hanger, een broche en een steekspeld met knop. Totaal ca 36 gram.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Ergebnis: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Ergebnis: 475 EUR

Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startpreis 570 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Gouden horlogesleutel: geweer
Startpreis 150 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een geweer. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Voorzien van restauratie en enkele deukjes

Chiffoniere, mahonie.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startpreis 80 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

Koperen zeilschip
Startpreis 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Gestoken stoof, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startpreis 150 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startpreis 1.700 EUR

19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

Chinese bronzen urnvaas
Ergebnis: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Slee met zwaan
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, met een arreslee met paard en een slee in de vorm van een zwaan met figuur. 9,5x4cm ca 50 gram. MT.:J.M.Warning, Haarlem 1927-1935. In goede staat

Eikenhouten Barok vitrinekast
Startpreis 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Ergebnis: 80 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom
Ergebnis: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kom met floraal + goud decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 7 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startpreis 80 EUR

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Ergebnis: 50 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Kristallen beschuitbus & marmeladepot met zilver
Startpreis 100 EUR

Kristallen beschuitbus en marmeladepot met slijpsel geplaatst op kristallen onderschotels voorzien van deksel met zilveren knop. ø12x18cm en ø18x24cm. Enkele chips.

Geldkistje, Smeedijzer.
Startpreis 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...