Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Reservisten bierkruik
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal
Ergebnis: 100 EUR

Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast.
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startpreis 55 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.
Startpreis 50 EUR

Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.

Barometer, 18e eeuw
Ergebnis: 340 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Zwemster
Startpreis 370 EUR

Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Grote Duitse maritieme boeilamp
Ergebnis: 200 EUR

Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.

Set beelden op marmeren voet
Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Startpreis 125 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.

6x Antieke messing kaarskandelaren
Ergebnis: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Engels kistje, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startpreis 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Wijnfleshouder
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Beeld, 'Strijdwagen'.
Startpreis 700 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Lot metalen figuren
Startpreis 60 EUR

Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.

2x Houtgestoken Chinese figuren
Startpreis 190 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Ergebnis: 80 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen beeld, 'Madonna met kind'.
Startpreis 230 EUR

Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Ergebnis: 70 EUR

Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.

6-delige Art Deco glazen likeurset
Ergebnis: 120 EUR

Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline kraagvazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt
Ergebnis: 40 EUR

Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.

10x Kleine karaffen + stop
Ergebnis: 50 EUR

Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startpreis 50 EUR

Zilveren pasteischep, 835/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Vooschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Lot kristal met zilver (4x)
Ergebnis: 85 EUR

Lot kristal met zilver, bestaand uit een karaf met zilveren rand en stop, 835/000. ø13x31cm, een kristallen strooier met zilveren dop,4x10cm en 2 odeurflaconnen met zilveren kraag en dop en één met zi...

Duitse staande klok, ca. 1920.
Ergebnis: 275 EUR

Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.

Zilveren fazant, strooier
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren fazant, 835/000, met scharnierende kop met strooier. 15 cm ca 45 gram. In goede staat

Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels)
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren vorken en lepels, 833/000, 6 persoons, model Haags Lofje, MT.: MG, Rotterdam jl.:E: 1889. lengte 21 cm ca 673 gram. In goede staat

3-Armige zilveren kandelaar
Startpreis 140 EUR

Zilveren kandelaar, 800/000, 3-lichts, op vierkant gecontourneerde voet met bloem en kruldecor. 20x12x10cm. ca 100 gram. In goede staat

Zilveren strooier
Ergebnis: 180 EUR

Grote Engelse zilveren strooier, 925/000. Fraaie grote strooier, glad model met filetranden. MT.: Edward Barnarnd & sons Ltd, London. jl.: P: 1930. ø 8x 18 cm. ca. 229 gr. Voorzien van enkele deuken C...

Gouden ring met smaragd
Ergebnis: 150 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met smaragd. Fijne aanschuifring bezet met 18 rond gefacetteerde smaragden, totaal ca 0,33 crt, geplaatst in een railzetting met bewerkte rand. ø50, breedte 3 mm. ca 2 gra...

Gouden broche met parel
Ergebnis: 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Vierkante broche voorzien van graveerwerk met in het midden van de broche een parel geklemd in een 10 poot-chaton. 23x23mm. ca 2,5 gram. In goede staat

7x Franse dekseldoosjes.
Ergebnis: 50 EUR

Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Leerdam oranje-vaasje, Beatrix vaasje. Circa: 1938. Afmeting: 11 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd.
Startpreis 70 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Afbeelding van: Kat bij vogels in boom en vrouw in wolken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Gouden portrethanger limoges
Startpreis 190 EUR

Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startpreis 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

Set zilveren sieraden
Ergebnis: 20 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met collier en een paar oorknoppen, bezet met zircoia's. Totaal ca 6,7 gram. 10-15 mm. In cassette. Lengte collier 45 cm. Nieuw

Zilveren suikerbak, 1846
Startpreis 220 EUR

Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...

Zilveren beursje
Ergebnis: 100 EUR

Beurs met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met graveerwerk van krullen en voluten. Met gevlochten tas met kralen en een draagketting. MT.:Cornelis Monteban, Schoonhoven, jl.: q: 1875 Gro...

Moderne gouden ring met parel
Startpreis 280 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Strakke gouden ring met op de kop een holle gematteerde cirkel bezet met een 7 mm Akoya parel, voorzien van een hoekige band. ø 50, ca 8,7 gr.

Kristallen ijsemmer met zilveren rand
Startpreis 70 EUR

Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...

Zilveren beker
Ergebnis: 140 EUR

Zilveren beker, 800/000, kelk op ronde voet voorzien van golvende guilloche-bewerking. l8x11,5cm. ca 67 gram Iets uit model verder in goede staat. ca 1850

Djokja zilveren schaal
Startpreis 100 EUR

Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat

Tiffany-stijl plafondlamp
Ergebnis: 75 EUR

Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband met filigrain
Startpreis 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Bijbel met zilver 1863
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...

Beeldje, mannetje met glazen bakje
Startpreis 180 EUR

Antiek Duits compositie metalen figuur op messing basement en houder van metaal + glazen binnenbak. Gemerkt W + G + adelaar. Circa: 1900. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Kristallen suikerstrooier met zilver
Startpreis 80 EUR

Kristallen suikerstrooier op zilveren ronde voet en zilveren strooidop, 835/000. ø6,5x16cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met parel en diamant
Startpreis 700 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamanten in de oorhangers met klapsluiting, voorzien van grootte parel, ø 14,5 mm. diamant totaal ca 0,26 crt.

Zwavelstokjeshouder met zilveren deksel
Startpreis 100 EUR

Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. J.Held, Amsterdam 1840-1878 In redelijke staat.

3 Karaffen met div. slijpsel.
Ergebnis: 20 EUR

Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startpreis 40 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.

Set zilveren kaarskandelaren
Ergebnis: 350 EUR

Twee zilveren kaarskandelaren, 835/000, op vierkant gecontourneerde voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund, rond 1900. Grootte 14x14x30cm. In zeer goede staat.

2 Zilveren ringen
Ergebnis: 35 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, strakke ring met grote zirconia, ø23mm, en een gematteerde ring met vierkante kop bezet met 2 licht blauwe stenen. Totaal ca 33,2 gram. In goede staat

4 Delen glaswerk
Startpreis 40 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

Zilveren loddereindoosje
Startpreis 70 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...

4x Benen snijwerk
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden broche bloedkoraal
Ergebnis: 85 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met geschulpte rand met in het midden een grote ovale bloedkoraal, versierd met een rand met 14 ronde bloedkoralen in een gladomzetting...

Zilveren 8-kantig loddereindoosje
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, achtkantig met dubbel opgehoogd deksel en voorzien van diverse graveringen. MT.: C.H.Cammans, Leeuwarden/Groningen jl.: n:1872. ca. 23 gram 5x3x3cm. In goede staat

Antieke Duitse barograaf
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse metalen barograaf. 'Wilhelm Lambrecht + Co. Leipzig D.R.P. 2858'. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 39 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren roomkommen, 18e eeuw
Startpreis 180 EUR

Twee zilveren roomkommen versierd met drijfwerk. Een kleine roomkom versierd met figuren, ø8x4cm en een grotere kom versierd met floraal drijfwerk. ø11,5x7cm, bodem gerestaureerd. Totaal ca 152 gram.

4x Wandelstokken
Startpreis 40 EUR

Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.

Collier van jade en parels
Ergebnis: 280 EUR

Collier van parels en jade met hanger met diamanten. Collier met fraaie hanger, goud op zilver, bezet met ca 300 diamanten, met daaronder kwastjes uit jade en parel. Lengte 65 cm

Porseleinen pronk dekselvaas
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...

2 Tibetaanse reis-tempeltjes
Startpreis 75 EUR

Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.

WMF Schaal, 1x emaille schaal
Ergebnis: 20 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
Ergebnis: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Weegschaal + 2 schalen.
Ergebnis: 25 EUR

Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

Schilderijklok (Jachtmotief)
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.

6 x Kop + schotels.
Ergebnis: 110 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen Kang Xi bord
Ergebnis: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met visser op meer decor in de bergen. Haarlijn. Afmeting: 3 x 21,3 cm ø. In redelijke staat.

Lot Indonesisch houtsnijwerk
Ergebnis: 40 EUR

Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Franse Art Nouveau klokkast.
Startpreis 80 EUR

Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.

Dimple Whisky, 70-er jaren
Ergebnis: 80 EUR

70-er Jaren Dimple whisky. Ongeopend. 2897 Haig + Haig Bottled. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

4x Fayence Hanau sierschotels
Ergebnis: 220 EUR

Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...

Deens Royal Copenhagen mokkaservies
Startpreis 200 EUR

Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...

Friese stoelklok, Schippertje.
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.

Klaas Bernink, Stadsgezicht Tunesië
Startpreis 1.100 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Cloisonné bureau set.
Startpreis 400 EUR

Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink tafelklok
Ergebnis: 75 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Ergebnis: 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.

Chinese vleesschotel, Queng Lung
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.

Lot diversen, Porselein, glas messing etc..
Startpreis 40 EUR

Lot diverse oude/antieke voorwerpen. Onder andere: Porselein, keramiek, glas, messing etc.. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen mosterdpot met zilver
Startpreis 80 EUR

Sierlijik geslepen kristallen mosterdpot op zilveren zeshoekig gevormde voet versierd met graveerwerk. Voorzien van zilveren deksel met kraag met graveerwerk. Scharnier gebroken. 18 cm. Minimale chip....

Lot zilver en plated (5x)
Startpreis 40 EUR

Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.

Messing tondeldoosje + kolentang
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, 20e eeuw.
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Ergebnis: 350 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een golvend motief, in het midden bezet met 13 briljant geslepen diamant, wat verhoogt op de ring, ca 0,30 crt, en aan de zijkanten versierd met 2 rije...

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Startpreis 40 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Hanglamp met 3 kapjes.
Ergebnis: 120 EUR

Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.

Plated theeservies, 4-delig.
Ergebnis: 40 EUR

Vier delig plated theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 35 cm. In goede staat.

12 Zilveren lepeltjes in doos
Ergebnis: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels, 830/000, met een puntbak en gecontourneerde steel. Lengte 9 cm. Totaal ca 105 gram. In goede staat