Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Twee antieke opaline kraagvazen 5528
Twee antieke opaline kraagvazen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Engels kistje, 19e eeuw 2096
Engels kistje, 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Yixing theepot, Bamboe 6432
Yixing theepot, Bamboe

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Stalen verguld armband M&M 902
Stalen verguld armband M&M

Ergebnis:

40 EUR

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2113
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Celadon beeld, Moeder met kind 6449
Celadon beeld, Moeder met kind

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt 5545
Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Samson sierschotel, ca. 1900 6466
Samson sierschotel, ca. 1900

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
10x Kleine karaffen + stop 5562
10x Kleine karaffen + stop

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Serie Franse borden, 9x. 6483
Serie Franse borden, 9x.

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Lot antiek Japans/Chinees porselein 6500
Lot antiek Japans/Chinees porselein

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
8 Delen ton aardewerk 6517
8 Delen ton aardewerk

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
3x Presenteerschaal, porselein. 6530
3x Presenteerschaal, porselein.

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Apothekerspotten, 6x. 6547
Apothekerspotten, 6x.

Ergebnis:

60 EUR

Klepkan, 19e eeuw 6564
Klepkan, 19e eeuw
Startpreis 35 EUR
Fürstenberg tablet 6581
Fürstenberg tablet
Startpreis 100 EUR
Fürstenberg figuur. 6598
Fürstenberg figuur.
Startpreis 40 EUR
Reservisten bierkruik 6615
Reservisten bierkruik
Startpreis 100 EUR