Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
Twee armbanden van cilindervormige lichte jade kralen, 15 mm, geregen op elastiek. ca 67 gram
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Duitse Jugendstil porseleinen wekker-klokkast met groene glazuur en florale decor. Waarschijnlijk Eichwald. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Collier met grote parels en een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier bestaande uit zwarte en roze grillig gevormde zoetwaterparel, ø 10-12 mm, met een gouden bolsluiting, l 9 mm. Lengte 44 cm.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Oude gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Zilveren beursje, 833/000. en zakhorloge, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opengewerkte krullen en voluten, voorzien van getrembleerde bewerking. MT.: Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.:F: 1890. En ...
C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 zilveren zakhorloges, een gebroken glas en een wijzer los. ø47-50 mm, allen mechanisch
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen vazen met floraal en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Roze kopjes met spelende kinderen. Cheng Lung. Gemerkt. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...
Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat