Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.