Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Japans ivoren met houten figuur. Man met stok, trommel op zijn rug en callebas. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.
Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees ijzeren trekpot op ijzeren stoof met drakenkoppen. Bodemvondst. Oxydatie. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde Louis Seize wandbarometer. Kwikbarometer vervangen door nieuwere. Afmeting: 91 x 51 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Biedermeier stoof met diverse houtsoorten, koperen hengsel + binnenbak. Afmeting: 43 x 38 cm ø. In goede staat.
Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met gravering. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder met putti intarsia, karaffen en glazen. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 36 x 27 x 28 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen met marmer boekensteunen. Voorstellende een bronzen hond voor een notenhouten deur. Circa: 1900. Afmeting: 40 x 18 x 25 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten likeurkelder in Louis Quinze-stijl. Commode stijl. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigingen glas mogelijk. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...
Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil, Art Nouveau vaas met zweepslag florale decor en naakte vrouw. Gesigneerd Jouans. Compositie metaal beschilderd. Afmeting: 28 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Historisme gietijzeren bloemtafel met marmeren blad. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.