19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...
Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, gemaakt uit gourmetschakels, breedte 6,5 mm., lengte 41 cm. met kapitolstok. Totaal ca 48,5 gram. Gedragen, verder in goede staat
Grote twee-delige eikenhouten winkelkast met originele messing grepen, drie glazen schuifdeuren en twaalf lades. Circa 1915. Afmeting: 260 x 200 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Fantaisie, G.B. 1920. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden herenhorloge, 585/000, Certina Automatic Blue Ribbon met datumaanduiding. Voorzien van een geelgouden band. ø 34 mm. Breedte band 17,5 mm. Lengte 20 cm. Totaal bruto gewicht 75 gram. Werken...
Zilveren bestek, 800/000, model hart filet, met 6 tafel messen, -vorken en lepels, 6 dessertmessen, -vorken en -lepels en een opdienlepel. Duits, 16,5-25cm. Totaal gewicht ( zonder messen) ca 1340 gra...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen Barok porseleinkast met verguld bronzen beslag. Krimpnaad zijkant. Mooie patina. Afmeting: 252 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinese agaten figuur. Dansende Chinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Groot granieten beeld. Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve figuur in typische Jan te Wierik stijl. Herkomst collectie Lilian Luiten. Afmeting: 87 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Prachtige geelgouden ring, 585/000, met diamanten Een ring met grote zilveren rozet bezet met een ovaal gefacetteerde tanzaniet met daaromheen een rand met 8 bolsewiek geslepen diamanten in 6 poot ch...
Prachtige antieke geelgouden ring, 750/000, Louis XVI stijl met diamanten. Gecontourneerde markiesvormige ring bezet met 1 grote en 2 wat kleinere briljant geslepen diamanten, in een gladomzetting en ...
A. Karssen. 1945 - ..... . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Elegante witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker met een bewerkt collier met een S-schakel, in het midden voorzien van 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,75 ct. H-VSI-SI. lengte 44 c...
Eric Jan Kremer. Formule 1 coureur. Max Verstappen. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 180 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.