Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startpreis 80 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

Grote Chinese siervaas
Startpreis 250 EUR

Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelie's en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Ergebnis: 55 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 120 EUR

Twee delen oud Chinees Familie Rose porselein met figuren decors. Eén maal bloempot + onderschaal, bodemmerk. Eén maal theepot met bodemmerk. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas (bodemmerk)
Ergebnis: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas. Kang Xi. Gemerkt met vleermuizen, florale en vlinders decor. Afmeting: 41,7 x 21,4 ø cm. In goede staat.

De Distel vaas, 1915
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...

Droste Cacao servies
Startpreis 100 EUR

Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.

2x Droste cacao bekers
Ergebnis: 100 EUR

Twee Droste cacao bekers. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 7 cm ø. In goede staat.

5x Engelse vazen met Geisha
Startpreis 70 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Makkumse dekselvazen
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude Hollandse Makkum keramieken dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

5 Delen Hollands Makkum aardewerk
Ergebnis: 85 EUR

Vijf delen Hollands Makkum aardewerk. Vier sierborden en één bord met een gecontourneerde zilveren beugel, 925/000, voorzien van een opengewerkt biedermeier motief. MT.: J.Helweg, Amsterdam, jl.: T:18...

Makkumse tabakspot
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke Makkumse keramieken tabakspot. Polychrome Tonca, Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.

7x Delftse borden, 18e eeuw
Startpreis 350 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Delftse keramieken borden met chinoiserie decor. Sommige borden minimale chip of randglazuurschade. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In goede staat.

3x Makkums, schenkkan en bord
Startpreis 60 EUR

Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Startpreis 30 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumer-kom met Wan Li decor
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Makkumer kom met Chinees Wanli decor. Gemerkt F. Circa 1900. Chips. Afmeting: 6,5 x 21,5 cm ø. In redelijke staat.

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Ergebnis: 35 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

3x Duitse keramieken schalen
Ergebnis: 100 EUR

Drie zeer grote antieke Duitse keramieken schalen, waarvan twee gemerkt en met gekleurde glazuur, divers. Bruin geglazuurde schaal chip, verder goed. Afmeting: ø 42 - 56 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duits keramiek, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...

Zes delen oud Frans porselein
Startpreis 60 EUR

Zes delen oud Frans porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot porseleinen ei 'Faberge-stijl'. Zes-kantige dekseldoos. Vier-delige theeset. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

3 Delen Herend porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen Herend porselein. Handpainted. Tweede helft 20e eeuw. Eén bloempot, één vaas en één asbak. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.

6x Oude Chinese gemberpotten
Ergebnis: 25 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Twee sets. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.

Chicken kom, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Twee Yixing gemberpotten
Ergebnis: 140 EUR

Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Grote Yixing vaas
Startpreis 140 EUR

Grote antieke Japanse Yixing vaas met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 45,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Dresden beeld, Moeder leest kinderen voor
Ergebnis: 110 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen beeldengroep. Moeder leest kinderen voor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Geetst bamboe decor en tekst. Afmeting: 11 x 17,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen vazen met vrouw
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.

Thüringer figurengroep, 20e eeuw
Startpreis 100 EUR

Thüringer porseleinen figurengroep. Blauw met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met Wanli Chinees decor met pauw. Gelijmd. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijke staat.

4x Wit porselein
Startpreis 50 EUR

Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

4-Delig Delftsblauw kaststel
Startpreis 80 EUR

Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.

10x Delfts-blauwe borden
Startpreis 200 EUR

Tien Hollandse oud Delftse borden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Porceleyne Fles
Startpreis 50 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden
Startpreis 60 EUR

Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

2x Koperen tabakspotten
Startpreis 55 EUR

Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.

Grote Duitse Rosenthal dekseldoos
Startpreis 60 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.

2x Antieke Weense vazen
Ergebnis: 65 EUR

Twee grote antieke Weens porseleinen Jugendstil vazen met goud en florale decors. Goud iets sleets. Circa 1915. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Nymphenburg vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Duitse Nymphenburg porseleinen dekselvazen met zwarte glazuur en handgeschilderde florale decors in rose. Circa 1920. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

3x Weense borden
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude/antieke gelithograveerde sierborden. Eén maal groot Weens, circa 1920. Eén maal Suhl Weens decor, circa 1920. Eén maal Victoria Weens decor, circa 1930. Afmeting: 22,5 - 30 cm. In goede staa...

Italiaanse keramieken tafellamp
Startpreis 70 EUR

Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.