Doos met vijf antieke Duitse Schwarzwald Rozenklokjes. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 22 x 16 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Duitse antieke eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 207 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule onder glasstolp. Circa 1860. Haarlijn in compositie metaal en voetje figuur beschadigd. Emaille wijzerplaat haarlijnen. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag ...
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met boulle inlegwerk en schildpad met vergulde bronzen capitellen. Inleg deels mist. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: ...
Duitse wortelnoten tafelklok met ijzeren uurwerk en emaille wijzerplaat. Mogelijk huwelijk. 19e Eeuw. Met veerbussen, halfuur-slag en ankergang. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vier maal diverse antieke klokken, marmer/metaal + eikenhout. Circa: 1900 - 1930. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat. recentelijk gereviseer...
Antieke Duitse notenhouten Kienzle regulateur met halve Korintische zuilen. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude messing Talamex-Germany scheepsklok met plated wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk. Afmeting: 8 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Medaille d'argent. Twee haarscheuren marmer. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met albast. Jager met jachthoorn. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Zeven oude bureauklokken. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Kienzle, Swiza coquet, Lance, Schmid. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. L.J. Harri, Amsterdam. Merk Mercer England. Afmeting: 10 x 19 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt 'B'. Circa 1890. Met pronkslinger. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekker en spillegang. Vergulde feuille. Gave wijzerplaat. Afmeting: 40 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met zwart marmer. Circa 1860. Compositie metaal. Vrouw met zweep. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 36 x 11 cm. In g...
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat. Craquelé. Circa: 1870. Afmeting: 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok. Circa 1920. Afmeting: 53 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang, slagwerk op gong en korte slinger. Afmeting: 19 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken. Circa 1900- 1920. Eén van Amerikaans notenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Eén van Duits eikenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Afmeting: 35 - 38 cm. In...
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Oude kopergeslagen wandklok in Barok-stijl. Klok heeft halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder rozenklok. Circa 1900. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen en paarden opzet. Circa 1890. Afmeting: 121 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklokje. Gemerkt Telma. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry Deux wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude kleine Hindeloopen beschilderde Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...
Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en adelijk wapen. Prachtige vergulding. A...