Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop. Nr. 990. Circa 1925. Pop heeft pruik van echt haar, vilt kleding en hoedje. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Steiff Happiness Asian Teddy Bear 1996 Imperial Yellow 40, Exclusively for South-East Asia, Limited Edition 905/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Steiff Schulanfänger Bär Grün 30, Steiff Club Edition 1998/99, nummer 1343, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.
Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse blikken lineol militaire koets. Circa 1930 - 1940. Licht bespeeld. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
Lot van elf Duitse lineol dieren. Circa 1930. Afmeting: 1 - 6 cm. In goede staat.
Lot van acht vroege Duitse elastolin soldaten. Eén haarscheur arm. Circa 1915. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Steiff Mifuyu - Beautiful Winter White 26, exclusively for Japan 1998, Limited Edition 1653/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Twee delen oud/antiek mechnisch speelgoed. Eén maal Japan, beertje met stofzuiger, 50-er jaren. Eén maal beertje, circa 1930, vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, geschilderde ogen en glazen slaapogen, met gemodelleerd haar. Nr. 42 'Inge'+ Nr. 45 'Katrin'. Afmeting 41 - 43 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Steiff Coca-Cola Polar Bear Cub), Limited Edition 3354/10.000, compleet in originele doos met certificaat. In goede staat.
Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 212/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.