Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.
Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...
Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...
Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antiek kopergeslagen wandspiegelkastje met Renaissance-stijl decor en wijnranken. Circa 1910. Afmeting: 35 x 65 cm. In goede staat.
Vier-delig Art Deco stel. Circa 1930. Eén zwart glazen tablet met drie maal servies Zell Germany, theekan + schenkkan + suikerschaal. Afmeting: 12 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee Roccoco-stijl bronzen electrische wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Acht maal Georg Nilsson Gero Tin. Eerste helft 20e eeuw. Gehamerd op bijpassend tafeltje. Amsterdamse school-stijl. Afmeting: 4,5 - 48,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans bronzen standaard met natuurstenen geluksbal. Circa 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil petroleumlamp met glazen pegels en gekleurde glazen stenen in kap. Circa 1915. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.