Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke tinnen inktpot met stempels. Circa 1800. Afmeting: 6 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.
Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.
Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese houtgestoken meermin uit wortelhout. Afmeting: 18 x 18 x 6 cm. In goede staat.
Antiek historisch houten scheepsmodel van een 16e eeuws galjoen met lederen zeilen en originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 80 x 77 x 18 cm. In goede staat.
Oude/antieke priester kazuivel met ondergewaad. Fluweel met goud brocant. Afmeting: 155 cm. In goede staat.
Drie oude lange bontjassen. 20e Eeuw. Eén wol met cashmere. Eén nerts. Eén vos. Afmeting: 110 cm. 2 In goede staat. een met scheurtje en gat in de mouw
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse keramieken tafellampen met brons. Decoratie met kraanvogels en schildpadden. Circa 1900. Eén beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse verlichte wereldglobe. J.R.O. Kartografisches Verlagsgesellschaft München. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.
Apart Engels kaartenspel in lederen houder met ronde kaarten en chrome monteerbare bel. Afmeting: 18 -21 cm. / 10 x 8 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen tulp op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude lamsleren jas met bont. Kort model. 'Lyka Fur Made in England for Priscilla Modes'. Afmeting: 70 cm. In goede staat.