Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...
Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Japanse militaire sabel, WO II. Diverse tekens. Afmeting: 79 cm. In goede originele staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws dubbelloops pistool. Voorlader, damast loop, graveringen en dubbele trekker. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot dubbelloops pistool met gravering. Voorlader, dubbele trekker. Stukje kolf, 1 cm ingezet. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vuursteen pistool met brandschildering op kolf en goud inleg + graveringen in loop. Koloniaal. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. Patina. In redelijk/goede staat.
Antiek modelkanon op houten verrijdbare affuit. Salut kanon. Voor gelegenheden. Circa 1900. Afmeting: 38 x 66 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai parelmoer belijmde heft. C. Mouwen Hofleverancier-Breda. In originele schede. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse degen met Je Maintendrai belijmde heft en bewerkte plated lemmet. Oxydatie. In originele lederen schede. Afmeting: 100,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops jachtgeweer met knikloop, Franse tekst + gravure. Mooie patina. Circa 116 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie dubbelloops jachtgeweer met knikloop en damast loop + graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops jachtgeweer met klaploop en graveringen. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: diverse kranten/documenten, enkele mouwbanden, kogelhulzen, kogels, etc.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en mahonie kolf met graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke zwaarden. Eén Indiase messing beslagen kris, 20e eeuw. Eén antiek Afrikaans zwaard in houten met leer schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede staat.
Lot bajonetten: Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat., Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte...
Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Drie antieke sabels. Duitsland. 19e - 20e Eeuw. Veel gebruikssporen. Afmeting: 90 - 104 cm. In matig/redelijke staat.
Vroege gietijzeren mortier. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 30 x 10 cm ø. In goede staat.
Noord-Afrikaanse voorlader geweer met bijl als kolf. Lont ontsteking. 19e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse percussie voorlader geweer met achtkantige loop. Mooie patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Drie militaire uniformen: 1x Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat, Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 196...
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.
Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.