19e Eeuws dubbelloops penvuur jachtgeweer met knikloop en mahonie kolf met graveringen. Mooie patina. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met notenhouten kolf met zwijnskop. Voorlader. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Oud/antiek militair sabel. Met gravering I.F.R. 1958 op lemet en adelaar op messing heft. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke zwaarden. Eén Indiase messing beslagen kris, 20e eeuw. Eén antiek Afrikaans zwaard in houten met leer schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede staat.
Lot bajonetten: Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat., Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte...
Antieke Hollandse Hembrug sabel met lederen schede. Lichte oxydatie. Circa 1900. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Drie antieke sabels. Duitsland. 19e - 20e Eeuw. Veel gebruikssporen. Afmeting: 90 - 104 cm. In matig/redelijke staat.
Vroege gietijzeren mortier. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 30 x 10 cm ø. In goede staat.
Noord-Afrikaanse voorlader geweer met bijl als kolf. Lont ontsteking. 19e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Zes millimeter geweer/vuurbuks met graveringen. Enkel schots. 19e Eeuw. Met apart kogelinvoer mechanisme FL. 2L met kroonmerk. Lichte oxydatie. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse percussie voorlader geweer met achtkantige loop. Mooie patina. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Drie militaire uniformen: 1x Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat, Hollands militair uniform. Jasje met bloes en broek. 196...
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: zeer veel badges, medailles, manchetknopen, spelden, documentenkistje en overige delen.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: een albums met sigarenbandjes, een mooi oud album met ansichtkaarten en diverse andere boeken/documentatie.
Groot lot diverse zakmessen. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 20 cm. In goede staat.
Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse SS dolk met doodskop en leibstandarte. Aluminium + staal. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dolken/messen. Eén klapmes. Plated en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur dubbelloops pistool met knikloop, dubbele trekker, beveiliging. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat
Antieke Engelse sabel met origineel lederen schede. 'Dwell & Co. London'. Oude patina. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische krissen. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II Luftwaffe helm + binnenhelm, met adelaar en deel van Swastika. Afmeting: 14 x 27 x 23 cm. In goede staat.