Chinees of Japans bronzen beeld. Man met hoorn. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot bronzen edelhert op houten basement. Gemerkt op plaquette, Balls Tothewall, by Dennis James. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 44 x 27 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen cowboy op marmeren basement. Gesigneerd R. Marcuse. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee grote oude Duitse terracotta figuren met bruine glazuur. Vrouwelijk naakt. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta figurengroep. Twee vechtende amors met boog en hert op de bodem. Nr. 1154 Belgium. Gesigneerd Cano ?. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.
Japans bronzen Geisha met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Titel: Ontsteltenis. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde bronzen Hermes op marmeren basement. Door De Bologne. Circa 1900. Paar chips marmer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. De ontmoeting. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.