Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.
Ronde, geslepen paars kristallen odeurflacon aan jasseronketting met vingerring. Met plated schroefdop. Gemerkt R.B. Cooper Patent London. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Geelgouden slagring, 750/000, met diamanten. Slagring met in het midden een rozet bezet met diamanten en een rand bezet met diamanten. Totaal ca 0,30 crt. ca 2,7 gram. ø 53 In goede staat
Zilveren vintage collier, 925/000, lang collier met 2 grote ovale bewerkte schakels, lengte 96 cm, breedte 4-20mm. ca 30,4 gram . Gerhodineerd. Nieuw
Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.