Diese Webseite verwendet Cookies

37. Juliveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Chinese kom, 18e eeuw 6697
2x Chinese kom, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR
Verkauft
3x Terracotta serviesgoed 6710
3x Terracotta serviesgoed

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
4x Imari kommen 6714
4x Imari kommen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6076
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Sitzendorf inktstel (wit) 6727
Sitzendorf inktstel (wit)

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Lot KPM serviesgoed 6744
Lot KPM serviesgoed

Ergebnis:

50 EUR

Gouden broche/hanger met portret 805
Gouden broche/hanger met portret
Startpreis 200 EUR
Zilveren wolmandje 818
Zilveren wolmandje
Startpreis 90 EUR
2x Zilv. gelegenheids/mosterdlepel 822
2x Zilv. gelegenheids/mosterdlepel
Startpreis 80 EUR
Klederdracht sieraden 835
Klederdracht sieraden
Startpreis 35 EUR
Gouden hanger met diamant 852
Gouden hanger met diamant
Startpreis 120 EUR
2 Zilveren kandelaren 869
2 Zilveren kandelaren
Startpreis 35 EUR
Gouden slavenarmband, briljant 886
Gouden slavenarmband, briljant
Startpreis 1.000 EUR
Zilveren vergulde ring met granaat 903
Zilveren vergulde ring met granaat
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Lot zilver, vaas, kalender en roomlepel 920
Lot zilver, vaas, kalender en roomlepel

Ergebnis:

45 EUR

Witgouden ring diamant amethist 937
Witgouden ring diamant amethist
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2 Zilveren bordjes 954
2 Zilveren bordjes

Ergebnis:

55 EUR

Zilveren klemband 971
Zilveren klemband
Startpreis 90 EUR