Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Grote oude bronzen bodhisattva op lotusbloem. Met vergulding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Bronzen hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Twee grote vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Eén bobeche mist. Circa 1840. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.