Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Majolica dekselvaas, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Schumann Arzberg servies
Startpreis 80 EUR

Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

4x Hollandse werken
Startpreis 50 EUR

Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...

D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startpreis 35 EUR

Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.

naar Neuhuys
Startpreis 55 EUR

Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

4x Imari vazen
Startpreis 80 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...

Onduid. gesign., Naakte dame
Startpreis 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren op terras
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese dekselvazen
Startpreis 2.500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startpreis 20 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Meissen porselein
Startpreis 260 EUR

Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...

Zilveren pepermuntdoosje
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk , jl.: e:1864. Met gravure. 5x5x1,5cm. ca 30 gram. Wat gedeukt aan de bovenzijde.

5x Duits Meissen
Ergebnis: 40 EUR

Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

Servies met goud decor
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...

Lot zilver 8 delen
Startpreis 30 EUR

Lot bestekdelen met deels een zilveren heft, een strooilepels met bewerkte zilveren heft en een kaasmes met zilveren hertfiletheft. 4 mesjes met plated heft en een sardinevork. In goede staat

6x Chinese kommen, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari dekselvaas, 18e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.

Zilveren bonbonmandje (rond)
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, rond model met gezaagd spijlenpatroon. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: S:1928. ø13x4cm ca 79 gram. In goede staat

Chinese theepot, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met florale decor. Chip tuit, deksel beschadigd, niet origineel. Afmeting: 11,5 x 17 x 9 cm ø. In redelijke staat.

Chinese vaas met herten
Ergebnis: 100 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw
Ergebnis: 900 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.

Imari pagode wierookbrander
Ergebnis: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startpreis 100 EUR

Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren zirconia harthanger
Startpreis 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een hart. Aan één kant bezet met witte zirconia's en aan de andere kant met zwarte zirconia's. Bevestigd aan een fijn ankercollier. 34x28mm. lengte...

Zilveren miniatuur
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.

3 Zilveren lepels
Ergebnis: 20 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.

Koloniale tabaksset
Ergebnis: 40 EUR

Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

5x Antiek kristal
Startpreis 40 EUR

Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers met parel en granaat
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruw bewerkte driehoekig gevormde hangers bezet met een parel en granaat. Lengte ca 38 mm. ca 3,3 gram . In goede staat

Lot zilver
Ergebnis: 25 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

Set zilveren lepels in cassette
Startpreis 90 EUR

Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...

Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek
Ergebnis: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzische vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen vaasje, ca. 1915.
Startpreis 50 EUR

Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Antieke kruithoorn + oude flacon
Startpreis 35 EUR

Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

2x Moderne glazen vogels
Ergebnis: 70 EUR

Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startpreis 70 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Celadon vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Franse turfkist
Ergebnis: 35 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.

Duitse kruisboog + accessoires
Ergebnis: 725 EUR

Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.

Engelse helm, WO II
Startpreis 25 EUR

Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.

Engelse WO II wapentas
Startpreis 70 EUR

Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Ergebnis: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Duitse WO II NSDAP-armband
Ergebnis: 120 EUR

Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.

Duitse WO II bajonet
Startpreis 100 EUR

Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

3 Delen Jugendstil-stijl
Startpreis 60 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.