Museale vuurvergulde bronzen Empire kaarsenkroonluchter. Circa 1820. Later geëlektrificeerd. Met diverse applicaties, onder andere: Zwanen, strijdwagen, lyra, putti etc. 16-Lichts. Afmeting: circa 70 ...
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met banden en beschildering. Afgescheurde slotverregeling. Antieke sleutel. Afmeting: 37 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen lampenvoeten met verguld messing. Met handbeschilderde florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. Circa 1900. Bloemenmeisje, La Bouqueterie. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vergulde grote messing tafellamp met onyx basement. Zittende jongen. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Groot oud tegeltableau, tegelschouw. 20e Eeuw. Afmeting: 209 x 145 cm. In goede staat.
Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 90 x 65 cm ø. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize-stijl hanglamp. Eén glazen kap beschadigd, één mist. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 85 x 59 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Antieke speeldoos. Huwelijk speeldoos + antieke Engelse wortelnoten 19e eeuwse kist. Afmeting: 20 x 26 x 41 cm. Zes speelplaten. Afmeting: ø 23 cm. Eén tand + kam afgebroken. In redelijke staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Made in France. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Albasten Jugendstil octagonale schaal met bronzen naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 18 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
Antieke hollandse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 18e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met putti. Circa 1860. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen tabaksdozen. Eén maal ovaal, 18e - 19e eeuw, onduidelijk decor. Eén maal 18e eeuw met embleem. Afmeting: 9 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Japans scheepsmodel in vitrine. De 'Nippon Maru'. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof in houten vitrine. Afmeting: 18 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten reisschrijfkist met boulle koperinleg en zijwaartse lade. Afmeting: 13 x 36 x 26 cm. In zeer goede staat.
Prachtige gepolitoerde vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met handgrepen. Afmeting: 21 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken scepter met paddestoelen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese cloisonne vazen met oren. Eerste helft 20e eeuw of ouder. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese geëmailleerde siervazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met Arabische voorstelling, kamelen en figuren. Messing + koper. Afmeting: 16 x 5 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese messing plated dekselbokaal met figuren, vogels en bomen decor rondom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 40 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee benen voorwerpen. 20e Eeuw. Eén maal console drie olifanten, met daarop een benen aardbol met kompas. Huwelijk. Afmeting: 10 x 7 cm ø en 6,5 cm ø. In goede staat.
Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing + koper scheepskompas in houder. Kelvin & Hughes London. Afmeting: 3,5 x 6 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen Jugendstil tafellamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke plated messing historisme wijndecanter. Circa 1880. Afmeting: 21 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits ijzeren tafelstuk met rozen en kristallen vaas. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 23 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Marmeren tafelstuk met bronzen paarden en ruiter. Circa 1920. Afmeting: 17 x 35 x 20,5 cm. In goede staat.