Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap, ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee topless dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1920. Havengezicht Hamburg. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Francois Dubois. Circa 1956. Parijs stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Gravure 1872. Spelende kinderen op straat. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 14 cm. In redelijke staat.
R. Coulon (Roger). Franse school. 20e Eeuw. Barques de peche fecamp. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
K. Aalbers of Volkers. Circa 1920. Bloemenmarkt Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma 1953. 1881 - 1970. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.
Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Najaar bij Geldermalsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...
Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.
Leon Senf. 1860 - 1940. Boerenhuis Bentheim, Sept. 1932. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 25 - 37 cm. In goede staat.
F. van der Glas. 1894 - 1976. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Litho. Handgesigneerd. Bezonkenheid, meditatie, vuur. Afmeting: 14 x 16 cm. Litho op papier. In goede staat.
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 x 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Piet van der Hem. 1885 - 1961. Spaanse figuren. Ets op papier. Afmeting: 43 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boeren hoenderhof. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Havengezicht met stoomboten en passagiers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws ikoon. Orthodox Rusland. Maria met kind, bloemvazen en engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...
Else von Schmiedeberg-Blume. 1876 - Duitse school. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.
Franz von Betteray. Duitse school. Circa 1930. Zeilboot met figuren bij haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Evert-Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Tuin met serre. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Avangarde. 20e Eeuw. Verso Russisch gesigneerd. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 42 x 53 cm. In goede staat.