Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...
Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.
Armband met bloedkoralen voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen van kleine ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd met eindstukken aan een langwerpige sluiting met graveerwerk. l...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig model met guilloche bewerking aan de bovenzijde, voorzien van een scharnier en houten interieur. 10x12x3cm. In goede staat
Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken vaas met krijgers. Afmeting: 77 x 30 cm ø. In goede staat.
Lot zilver met 4 theelepels, model kardinaal, suikerschep in Art Deco-stijl, een jamlepel met bloemensteel, een briefopener met Oosters figuur en een inklapbare kam met zilver, voorzien van biedermeie...
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Fayence bierpullen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.