Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Engels rolbureau. 'D model', circa 1920. Bureau is van zeer goede kwaliteit. Rol werkt perfect, zijkanten mooi met panelen. Lades zijn vergrendeld als de rol dicht is. Afmeting: 1...
Oude Italiaanse wortelnoten drie-deurs Barok vitrine opzetkast met zes lades en intarsia. Stijlmeubel. Afmeting: 225 x 145 x 56 cm. In goede staat,
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok secretaire met origineel beslag, sloten en klauwpoten. Dubbel gebogen. Fraai binnenleven met intarsia. Enkele krimpnaden zijkanten. Afmeting: 100 x 60 x 110 cm. In...
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...
Recentelijk gerestaureerde mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven. Circa 1850. Afmeting: 167 x 48 x 108 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Engelse eikenhouten scheepssecretaire met origineel bronzen beslag en zijwaartse grepen. Mooi binnenleven met kelder. Afmeting: 86 x 62 x 47 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze linnenpers met gebogen commode en ringbeslag. Circa 1760. Minimale fineerschade. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met florale intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 76 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten eettafel met vier-spant poot op vijf zuilen. Afmeting: 78 x 80 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten penantkast met origineel beslag, sloten + sleutels. Circa 1860. Afmeting: 102 x 105 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Ovale 19e eeuwse Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot met tollen. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
19e Eeuwse Franse notenhouten bloementafel met vergulde messing versieringen en bruin marmeren blad. Afmeting: 83 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken olifantentafel met figuren en florale voorstelling in blad. Met ivoren tanden. Circa 1930. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.