Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Oude bontjas
Startpreis 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

4x Schilderij-lampjes
Ergebnis: 30 EUR

Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen oud/antiek, divers
Ergebnis: 35 EUR

Vijf delen diversen. Oud/antiek. Bestaande uit: Achter-glas-reliëfbeschildering, stukje beschadigd. Twee stoffers met paardenhaar. Twee militaire schouderstukken. Antiek spel met chips. Afmeting: 18 ...

2x Vergulde wandlampen
Startpreis 40 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Yashica camera FX-D Quartz
Ergebnis: 25 EUR

Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.

2 Wandelstokken
Ergebnis: 100 EUR

Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.

Skelet van opgezette kat
Ergebnis: 50 EUR

Opgezet skelet van een kat op houten plaquette. 20e Eeuw. Paar botjes beschadigd. Afmeting: 32 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startpreis 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

Houten vogelkooi
Startpreis 90 EUR

Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke inktstellen
Startpreis 70 EUR

Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

3x Romeinse ringen
Ergebnis: 25 EUR

Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.

Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Ergebnis: 30 EUR

Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antieke houten lokeend, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke handbeschilderde houten lokeend. Circa 1900. Afmeting: 12 x 32 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen zuigfles 'Schapenkannetje'
Ergebnis: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen zuigbeker of 'schapenkannetje' met bodemmerk. Afmeting: 9 x 7 x 12 cm. In goede staat.

Doos diversen, antiek porselein/glas
Ergebnis: 20 EUR

Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Doos diversen, koperwerk etc.
Ergebnis: 30 EUR

Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kruisbeeld, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Groot antiek 19e eeuws Neo Gotisch kruisbeeld. Drie rosetten missen, verder in goede staat. Afmeting: 68 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot plated, 20e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Groot lot divers plated. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, schalen, dekseldozen, kandelaren, bestek etc... Afmeting: circa 8 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x Putti wandlampjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude messing wandlampen met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 19 x 7 cm. In goede staat.

Bresser Optik hemel en sterrenkijker
Ergebnis: 45 EUR

Oude Bresser Optik Reflektor-Teleskop 300x tot 450x. Art. Nr.: 45 - 4500. Hemel en sterrenkijker met originele doos. Afmeting: 93 x 24 x 38 cm. In goede staat.

Houten staande lamp, 1920
Startpreis 90 EUR

Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

3x Plated theekannen
Startpreis 60 EUR

Drie antieke plated theekannen met graveringen. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.