Oud Chinees lakwerk miniatuur kabinetje. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zwijnentanden, één gemaakt als halssieraad en één afgewerkt met zilver. 42 cm en 20 cm. In goede staat
Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Vier oude bronzen miniatuur kanonnen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke speculaasplanken. 19e Eeuw en later. Wormbeval. Afmeting: 49 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen diversen. Oud/antiek. Bestaande uit: Achter-glas-reliëfbeschildering, stukje beschadigd. Twee stoffers met paardenhaar. Twee militaire schouderstukken. Antiek spel met chips. Afmeting: 18 ...
Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.
Opgezet skelet van een kat op houten plaquette. 20e Eeuw. Paar botjes beschadigd. Afmeting: 32 x 60 x 21 cm. In goede staat.
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.