Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees lakwerk kabinetje
Ergebnis: 40 EUR

Oud Chinees lakwerk miniatuur kabinetje. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Messing sleutelkastje, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zwijnentand
Ergebnis: 35 EUR

Twee zwijnentanden, één gemaakt als halssieraad en één afgewerkt met zilver. 42 cm en 20 cm. In goede staat

3x Antieke lakstempels
Ergebnis: 115 EUR

Drie antieke lakstempels. Eén maal 19e eeuw, Romein. Twee maal verguld, voor hangers. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Startpreis 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Lot bronzen kanonnen (4x)
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude bronzen miniatuur kanonnen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Engels kamerscherm, 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Lot diverse onderzetters
Ergebnis: 85 EUR

Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.

Glazen stolp met boeket, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Antieke speculaasplanken
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke speculaasplanken. 19e Eeuw en later. Wormbeval. Afmeting: 49 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Startpreis 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

3x Oude bontjas
Startpreis 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

4x Schilderij-lampjes
Ergebnis: 30 EUR

Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen oud/antiek, divers
Ergebnis: 35 EUR

Vijf delen diversen. Oud/antiek. Bestaande uit: Achter-glas-reliëfbeschildering, stukje beschadigd. Twee stoffers met paardenhaar. Twee militaire schouderstukken. Antiek spel met chips. Afmeting: 18 ...

2x Vergulde wandlampen
Startpreis 40 EUR

Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Yashica camera FX-D Quartz
Ergebnis: 25 EUR

Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.

2 Wandelstokken
Ergebnis: 100 EUR

Twee houten wandelstokken, één wandelstok met benen greep met gesneden slang, breuk in handvat en een wandelstok met zilveren knop versierd met allegorsche voorstelling. 85-89 cm.

Skelet van opgezette kat
Ergebnis: 50 EUR

Opgezet skelet van een kat op houten plaquette. 20e Eeuw. Paar botjes beschadigd. Afmeting: 32 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Startpreis 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

Houten vogelkooi
Startpreis 90 EUR

Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke inktstellen
Startpreis 70 EUR

Drie oude/antieke inktstellen. Bestaande uit: Zilveren met marmer basement, terracotta hond met zwart glazuur en een houtgestoken zwijnskop met glazen ogen. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

3x Romeinse ringen
Ergebnis: 25 EUR

Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.

Eiken reisschrijfkist, 18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten schrijfkist met snijwerk aan de zijkanten, antiek slot + beslag. Afmeting: 31 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Ergebnis: 30 EUR

Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.