Diese Webseite verwendet Cookies

38. Oktoberveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Plated eier-warmhouder, 1900 2466
Plated eier-warmhouder, 1900

Ergebnis:

45 EUR

H. Balman, Vissersboot en vissersvolk op strand 1238
H. Balman, Vissersboot en vissersvolk op strand
Startpreis 200 EUR
Antiek Chinees figuur, 1900 5087
Antiek Chinees figuur, 1900
Startpreis 350 EUR
Tinnen plaquette 5091
Tinnen plaquette
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Antiek beeld, Spaanse jongen met castagnetten 5095
Antiek beeld, Spaanse jongen met castagnetten

Ergebnis:

55 EUR

Antieke plaquette in lijst, Indiaan 5096
Antieke plaquette in lijst, Indiaan
Startpreis 60 EUR
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw 5097
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw
Startpreis 50 EUR
Houten baby buste, 1900 5098
Houten baby buste, 1900
Startpreis 150 EUR
Verkauft
19e Eeuws damesportret 1254
19e Eeuws damesportret

Ergebnis:

100 EUR

1/8 Viool Eastman 2489
1/8 Viool Eastman
Startpreis 150 EUR
Beeldje, 18e eeuw 5105
Beeldje, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Religieus snijwerk, 18 eeuw 5106
Religieus snijwerk, 18 eeuw

Ergebnis:

160 EUR

Staande boeddha 5109
Staande boeddha
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap 1272
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
3x Antieke gravures 1273
3x Antieke gravures

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
H. Kamp, Landschap met boerderij 1282
H. Kamp, Landschap met boerderij

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers 1290
3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur 1294
Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Monogram H.M., 17e Eeuws militair schip 1301
Monogram H.M., 17e Eeuws militair schip

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Antieke plated jardiniere, 1915 2530
Antieke plated jardiniere, 1915

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
W.F. Smith, Winters stadsgezicht 1309
W.F. Smith, Winters stadsgezicht

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Lot antiek koper/messing werk 2533
Lot antiek koper/messing werk

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Treef, Vrijmetselaar 2534
Treef, Vrijmetselaar

Ergebnis:

35 EUR

Antieke theestoof + ketel 2539
Antieke theestoof + ketel
Startpreis 40 EUR